Multi-kulti w powiatowym mieście: Straslund poradziło sobie z uchodźcami

autor: Andrzej Godlewski09.09.2017, 08:45; Aktualizacja: 09.09.2017, 16:17
Angela Merkel

Angela Merkelźródło: ShutterStock

Straslund, miasto należące do okręgu wyborczego Angeli Merkel, jest jednym z miejsc, w których Niemcy pracują nad integracją z uchodźcami. I odnoszą sukcesy.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • JAcóś(2017-09-09 15:00) Zgłoś naruszenie 446

    "Uchodźcy". Co za eufemizm!! Manipulacja od początku. 99% z nich to żadni uchodźcy, tylko: migranci socjalni, bojownicy ISIS, krzewiciele nauk proroka Mahometa, poszukiwacze przygód, przestępcy i terroryści.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • abcd(2017-09-09 12:21) Zgłoś naruszenie 424

    Nigdy nie pozwalajcie, aby nazywano was rasistami lub ksenofobami! 15% społeczeństwa, 50% morderstw - CHCECIE TAK MIEĆ? To nie jest rasizm - to zwykłe myślenie z troską o przyszłości własnych dzieci. CHCECIE ZOSTAWIĆ IM TAKĄ POLSKĘ? - Nie pozwólcie sobie wmówić, że to jest ksenofobia lub rasizm - macie prawo sami kształtować przyszłość własnego kraju. Po prostu: NIE CHCEMY TAK MIEĆ, taki jest NASZ wybór.

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2017-09-09 10:45) Zgłoś naruszenie 394

    Kiepska propaganda - Jest źle, ale gdzieniegdzie jest dobrze.

    Odpowiedz
  • spantu(2017-09-09 13:55) Zgłoś naruszenie 334

    Swego czasu z politowaniem patrzyłam na problem uchodżców,ale Europa nie jest z gumy i tylko pewną ilość można przyjąć,a w pewnym momencie należy powiedzieć stop ,ci co wierzą w allacha nie powinni szukać miejsca w Europie tylko tam gdzie ich miejsce czyli w krajach muzułmańskich,skoro jadąc do Europy z góry zakładają że jadą do niewiernych,więc trudno im się zintegrować co wynika też z braku takiej woli.Szereg wydarzeń,zwłaszcza zamachy,winne migrantom zamknąć drogę na Stary Kontynent,jak zamach ,to oczywiście w wykonaniu wyznawców allacha,więc czas najwyższy przestać się litować nad tymi,którzy nie potrafią z życia korzystać.Poszczególne państwa tworzyły swoje granice przez dziesięciolecia,a teraz okazuje że te granice nic nie znaczą,za sprawą polityków bez wyobrażni.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Sami Sobie(2017-09-10 00:03) Zgłoś naruszenie 214

    Dam ci garść czekoladek ale tylko jedna na sto będzie trująca.... Skusisz się czy wyrzucisz wszystkie? Przecież tylko jedna jest zła, większość jest pyszna

    Odpowiedz
  • mruk(2017-09-10 03:49) Zgłoś naruszenie 183

    No to ja zycze tych sukcesow Niemcom jak najwiecej. I zadnych takich sukcesow w Polsce sobie nie zycze. Po 7 latach ktore przezylem nad Zatoka Perska wiem co mowie. Muzulmanie i murzyni niech sobie zyja tam gdzie ich miejsce, Europa nie jest dla nich. Jest nasza.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • manipulacja(2017-09-09 23:11) Zgłoś naruszenie 171

    Cytat ...4,5 tys. uchodźców. Z jednej strony to niewiele ... W 58 tysięcznym powiatowym mieście ??? To aż 8 % ludności ! To tak jakby do Warszawy w ciągu 2 lat przyjechało 150 tysięcy obcych kulturowo południowców ! Bez wykształcenia, bez języka, z kulturą pogardy dla kobiet, z roszczeniowym nastawieniem do kolonizatorów-białasów . Bo dla nich Polska to taki sam kraj kolonizatorski jak UK czy Francja, oni tego nie odróżniają, białas to białas i już.

    Odpowiedz
  • piniusz(2017-09-09 13:54) Zgłoś naruszenie 143

    z obaw,strachu 97 % treści ukryto-lecz co najważniejsze wytłuszczone zostało,Niemcy z uchodzcami ramię ramię budują gospodarkę niemiecką -no i wystarczy

    Odpowiedz
  • piki(2017-09-10 21:42) Zgłoś naruszenie 91

    Gazeta Prawna - zamiast profesjonalnego portalu ch....owa propaganda. Jak tak dalej pójdzie będziecie poniżej faktu i super ekspresu, a już dogoniliście gazetę.pl i wp (wirtalische polen)

    Odpowiedz
  • correct(2017-09-09 20:24) Zgłoś naruszenie 60

    Miasto, o którym mowa w tytule artykułu nosi nazwę Stralsund

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nie bój Poradzi...(2017-09-09 09:09) Zgłoś naruszenie 44

    Już pakują manatki ..Do Polski pojadom.

    Odpowiedz
  • Polka(2017-09-11 09:12) Zgłoś naruszenie 19

    Brawa dla Niemców za ludzką twarz! Marzę, aby o Polakach myśleć jak o prawdziwych chrześcijanach, którzy nie zagłuszają swojego sumienia nazywając ludzi "problemem, który zalewa Europę". Drodzy państwo, Uchodźcy to czyjaś matka, syn, córka, brat... To Ludzie, którzy mają marzenia, resztki nadziei na normalność. Oni nie porzucają swoich domów dla kaprysu. Oni uciekają przed śmiercią.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz