Wizyta Trumpa w Polsce: Obieca nam solidarność i pojedzie do Putina

autor: Zbigniew Parafianowicz06.07.2017, 07:49; Aktualizacja: 06.07.2017, 08:28
Słowa Donalda Trumpa o solidarności z regionem mają być gwarancją, że ewentualna normalizacja stosunków Waszyngton – Moskwa nie odbędzie się kosztem tych, którzy postrzegają Rosję jako potencjalnego agresora.

Słowa Donalda Trumpa o solidarności z regionem mają być gwarancją, że ewentualna normalizacja stosunków Waszyngton – Moskwa nie odbędzie się kosztem tych, którzy postrzegają Rosję jako potencjalnego agresora.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: Zach Gibson POOL

Warszawa traktuje wizytę prezydenta USA jako lewar do konsolidacji dwunastu państw regionu Trójmorza. Przed spotkaniem z Władimirem Putinem w Hamburgu w ramach G20 prezydent USA ma dziś dać w Warszawie jasny sygnał poparcia dla Polski i Europy Środkowej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • lewactwo(2017-07-08 11:39) Zgłoś naruszenie 00

    I jak zwykle hejt na Trumpa. Lewactwo gotowe sprzymierzyć się z islamem - co już czyni w Szwecji czy Francji - aby tylko Trumpa i chrześcijan wymordować.

    Odpowiedz
  • A co Zbyszek radzisz....(2017-07-07 08:07) Zgłoś naruszenie 11

    Ma Putina zignorować ???? Teraz jest moda na fake newsy - każdy współpracuje z Putinem . Oczywiście poza tymi co jawnie współpracują. Pamiętam jak Obama przy nie wyłaczonych mikrofonach obiecał Wołodia już po to wszystko załatwię. To Demokraci współpracowali i współpracują z Putinem

    Odpowiedz
  • piniusz(2017-07-06 16:39) Zgłoś naruszenie 10

    piszę po wizycie i przykro czytać

    Odpowiedz
  • No przecież ja(2017-07-06 13:58) Zgłoś naruszenie 40

    Obieca nam solidarność i pojedzie do Putina - równie dobrze można to powiedzieć o Merkel i całej UE. Kto obiecuje solidarność a potem buduje rurę z gazem która z solidarnością nie ma nic wspólnego? Kto straszy Putinem stawia go w jednym rzędzie z Kaczyńskim i Orbanem a po wygranych wyborach zaraz leci do Moskwy łasić się do tego pierwszego?

    Odpowiedz
  • dziadek Franek(2017-07-06 10:11) Zgłoś naruszenie 30

    Rosjanie nie zgadzają się na likwidację komunistycznych pomników w Polsce. Grożą sankcjami

    Odpowiedz
  • obserwator(2017-07-06 09:24) Zgłoś naruszenie 110

    dlaczego media lewackie nie wysilą się chociaż na trochę obiektywizmu, jak przyleciał do Polski Obama to piali z zachwytu

    Odpowiedz
  • absmak(2017-07-06 09:08) Zgłoś naruszenie 110

    Drogi panie redaktorze. To, że Rosja napadła na Ukrainę, to jest wyłączna zasługa polityki pierwszego czarnego prezydenta Stanów, więc dobrze, że nowy prezydent zaczyna odkręcać ten obłędny kierunek polityki zagranicznej USA.

    Odpowiedz