Gasiuk-Pihowicz: PiS szykuje nam "prawną dzicz"

20.06.2017, 10:39; Aktualizacja: 20.06.2017, 10:53
Kamila Gasiuk-Pihowicz: Politycy PiS doprowadzą do nieprawdopodobnego wręcz chaosu prawnego łamiąc konstytucję, przerywając kadencje sędziów wchodzących w skład KRS i wybierając kolejnych

Kamila Gasiuk-Pihowicz: Politycy PiS doprowadzą do nieprawdopodobnego wręcz chaosu prawnego łamiąc konstytucję, przerywając kadencje sędziów wchodzących w skład KRS i wybierając kolejnychźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

PiS szykuje nam prawną dzicz, trudno to inaczej określić; Trybunał Konstytucyjny nie jest instytucją niezależną, nie będziemy dziś mieli do czynienia z wyrokiem TK - powiedziała we wtorek Kamila Gasiuk-Pihowicz (Nowoczesna) podczas briefingu przed siedzibą TK.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (23)

  • Paranoja pani G_P z Nowoczesnej(2017-06-20 11:10) Zgłoś naruszenie 4615

    TK był niezależny jak Rzepliński łamał Konstytucję RP w czerwcu 2015 Ustawa o TK, by PO miała dyspozycyjnych 14/15 sędziów w TK. Nowociasna się znów wygłupia.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Polak (2017-06-20 11:27) Zgłoś naruszenie 3412

    Pani Kamilo z całym szacunkiem.... JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gif (2017-06-20 11:29) Zgłoś naruszenie 3110

    Dzięki Bogu już nic nieznaczycie!!!!

    Odpowiedz
  • Paranoja pani G_P z Nowoczesnej(2017-06-20 11:53) Zgłoś naruszenie 294

    Ale , to że Rzepliński lamal Konstytucje to jeszcze nic, bo zaraz po tym fakcie zaczął manipulacje i łamanie Domniemania Konstytucyjności Ustaw. Gdzie wtedy byli Nowociaśni - popierali łamanie prawa w Polsce i Rzeplińskiego. "A teraz larum bo naszych biją" . Wybiórcza hipokryzja.

    Odpowiedz
  • Paranoja pani G_P z Nowoczesnej(2017-06-20 12:03) Zgłoś naruszenie 233

    Dlaczego tak się działo w TK. Może dlaego ,iż powstał za czasów PRL (Jaruzelskiego Kiszczaka) i takie standardy mu przypisano. To by się zgodziło z tym,ze prezes Rzepliński to były tow. Pierwszy Sekretarz POP PZPR pewnej uczelni. I teraz wiemy skąd te standardy w TK.

    Odpowiedz
  • Thomas Fuchs(2017-06-20 11:40) Zgłoś naruszenie 191

    Kochani żeby było tak jak było!

    Odpowiedz
  • piniusz(2017-06-20 12:15) Zgłoś naruszenie 131

    Czym nas jeszcze zaskoczy Pichowicz,dziś marzą się jej bardziej czytelne reguły Hammurabiego -System kar opierał się na prawie talionu oraz mutylacji -§ 153 Żona, która dla poślubienia drugiego mężczyzny kazała zabić swego męża, ma zostać wbita na pal" i akurat o ten paragraf bym się nie kłocił

    Odpowiedz
  • Leo(2017-06-20 14:48) Zgłoś naruszenie 122

    "Oni mogą panu majstrowi skoczyć tam, gdzie mogą pana majstra w **** pocałować."

    Odpowiedz
  • rafa9(2017-06-20 11:33) Zgłoś naruszenie 827

    I Co!! Parlament znowu nie zajmie się ustawą o KRS. Kolejny dowód że Ziobro jest cienki bolek...:))) Dajcie to studentom z pierwszego roku a nie będzie tak przerażających błędów:))

    Odpowiedz
  • Z drogi ŚLEDZIE bo Rząd PIS-BOLSZEWIKÓW jedzie ...(2017-06-20 14:28) Zgłoś naruszenie 420

    W DŻUNGLI praw ****** PiS-owskiej ... może rozkwitać tylko PRAWO DŻUNGLI !!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • taka jest Oczywista Oczywistość ... !!!(2017-06-20 14:20) Zgłoś naruszenie 319

    PIS-BOLSZEWIA nawet do BEZPRAWIA chce sobie zapewnić "prawo", bo przecież jak powiadał CYCERON ... " I ZBÓJE maja swoje "prawo"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • No i co począć z takimi FARYZEUSZAMI ... ?(2017-06-20 14:42) Zgłoś naruszenie 317

    Podążanie PIS-owczyków za Kaczyńskim ... JAK OWCE za BARANEM powoduje, ... ze BEZPRAWIE uważają za PRAWO, ... a FAŁSZ uważają za PRAWDĘ. I dopóty to będzie trwało, dopóki wreszcie "ULICA"... nie wywiezie Ich na ŚMIETNIK HISTORII !!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • taka jest Oczywista Oczywistość ... !!!(2017-06-20 15:11) Zgłoś naruszenie 311

    ... a co może innego zrobić ... PIS-bolszewicka D.Z.I.C.Z. ... " w swojej DŻUNGLI BEZPRAWIA? Za swoim GURU uważają, ... ze i BEZPRAWIE może być skodyfikowane. Nie bez kozery ... "Kto DEPCE PRAWO, rzadko stoi mocno na NOGACH"

    Odpowiedz