statystyki

Kwaśniewski: Byli u mnie młodzi z PO, chcą zrozumieć jakie błędy popełniła Platforma [WYWIAD]

02.03.2017, 20:30; Aktualizacja: 03.03.2017, 13:53
Aleksander Kwaśniewski, fot. Maksymilian Rigamonti

Aleksander Kwaśniewski, fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

- Wcześniej bywały okresy, kiedy knucie było bardziej intensywne, bo spotykałem się z przedstawicielami lewicy i centrolewicy. Tutaj, u mnie, były spotkania inicjatywy, która powstała i przedwcześnie umarła. Europa Plus - mówi Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

Podobno pan przewodzi opozycji.

Nie przewodzę.

Ale urządza pan tajne spotkania lewicy u siebie w fundacji.

Magdalena i Maksymilian Rigamonti

Magdalena i Maksymilian Rigamonti

źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Tak, ale nie tajne.

Knujecie?

Wcześniej bywały okresy, kiedy knucie było intensywne, bo spotykałem się z przedstawicielami lewicy i centrolewicy. Tutaj, u mnie, były spotkania inicjatywy, która powstała i przedwcześnie umarła. Europa Plus.

A teraz?

Zajmuję się tym, czym moja fundacja zajmuje się od początku, czyli propagowaniem idei europejskiej, integracji, sprawami Ukrainy, pojednania między narodami.

Barbara Nowacka, Robert Biedroń...


Pozostało jeszcze 96% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny

Reklama

Komentarze (21)

  • szkoda słów na komunistyczna epitafię.............(2017-03-02 21:37) Zgłoś naruszenie 3619

    nigdy więcej okradania narodu-nie będzie i to nie jest przejściowe a przewlekłe działanie tego rządu.

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2017-03-03 00:36) Zgłoś naruszenie 3212

    Na fali niezadowolenia społecznego z efektów "transformacji ustrojowej" udało wam się wrócić na krótko do władzy. Stało się to nie dlatego, że zmieniliście się i byliście socjaldemokratami. Byliście jesteście i będziecie w odczuciu społecznym, czerwoną burżuazją. Te cztery lata były potrzebne ludziom do namacalnego zrozumienia, że nawet pod rządami władców z PRL do niego samego powrotu już nie ma. Po co zatem rozczarowanym poddanym władcy którzy opowiadają się przeciwko własnemu królestwu? Od samego początku macie błędne diagnozy i nietrafione przedsięwzięcia, wasz triumf stał się gwoździem do trumny i kamieniem młyńskim który pociągnął was na dno. Jedyne co pozostało i pozostanie z dawnej sławy, to żalosny wyścig o tytuł człowieka - mema

    Odpowiedz
  • kz(2017-03-03 10:59) Zgłoś naruszenie 3114

    Młodzieżówka PO idzie po wytyczne do lewaka-sami swoi.

    Odpowiedz
  • he,he(2017-03-03 06:43) Zgłoś naruszenie 2612

    Głupi czy idiota?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Roderyk.(2017-03-03 11:44) Zgłoś naruszenie 2411

    Dać im wódki i masować goleń.

    Odpowiedz
  • Zzz(2017-03-03 06:45) Zgłoś naruszenie 2115

    Ekspert. Żeby choć jeden prezydent tej III RP był coś warty.

    Odpowiedz
  • co nie Olek?(2017-03-03 10:56) Zgłoś naruszenie 1712

    Zaraz zaraz...w tym kraju?Zawsze przecież można wyjechać na stałe do swojego kraju-Izraela,gdzie alkohol może ale nie musi być mniej popularny

    Odpowiedz
  • Olek trzymaj się.....(2017-03-03 09:19) Zgłoś naruszenie 1733

    Olka cenie za to, że ma dystans do tego co się dzieje w Kraju. Nie nakręca się jak inni idioci i potrafi patrzeć długofalowo i lepiej ocenia rzeczywistość niż setki innych.... Moim zdaniem jest jedynym Prezydentem który zawsze był obiektywny i apolityczny. Wysłuchał racji kolegów z SLD ale robił swoje. Generalnie widzę iż jedynie SLD jest partią polityczną która nie nakręca się i działa spokojnie i rozważnie. Reszta jest nakręcona nienawiścią i skonfliktowana tak że gotowi się o tą Władzę wręcz pozabijać.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • JP(2017-03-04 05:02) Zgłoś naruszenie 129

    Młodzi z PoO idą do czerwonego komunistycznego kacyka po i nstrukcje jak kraść Panie Prezydencie jak kraść żeby żyć i nie dać się złapać no jak

    Odpowiedz
  • Funio(2017-03-04 03:13) Zgłoś naruszenie 1111

    Olek nic dobrego dla Polski zrobił.a młodzi niech uczą się od PIS-U a od Olka nauczą się tylko krasć

    Odpowiedz
  • pawelxp(2017-03-04 11:43) Zgłoś naruszenie 112

    Czytam i nie wierze. Jak doszlo do rozwalenia SLD pod okiem tak zacnego i madrego czlowieka, ktory szkoli mlode kadry tych, ktorych strasi koledzy przyczynili sie do zniszczenia tego co Pan Kwasniewski budowal. Komedia? Groteska? Czy zwyczajna glupota? Z pozdrowieniam od SLD.

    Odpowiedz
  • nie wiem co powiedzieć(2017-03-03 23:00) Zgłoś naruszenie 109

    Ale sobie idola znaleźli. Albo tacy naiwni, albo wybitnie niedouczeni, albo tak zdesperowani żeby dorwać się do tej kasy państwowej. Ręce i nogi się uginają.

    Odpowiedz
  • marek (2017-03-03 22:36) Zgłoś naruszenie 105

    Jakie błędy? Złodziejstwo, brak kompetencji, kabotyni.

    Odpowiedz
  • żołnierz(2017-03-04 07:01) Zgłoś naruszenie 98

    Toż to przecież resortowe dzieci.Oni chcą kontynuować złodziejski proceder jaki kwach prowadził i teraz ma kilkanaście nieruchomości w kraju i za granicą.Wiedzieli do kogo należy się udać.

    Odpowiedz
  • babka(2017-03-03 19:25) Zgłoś naruszenie 714

    Boże kochany za jakie grzechy karzesz nas pisem a wcześniej platformą, musieliśmy nieźle sobie nagrabić.

    Odpowiedz
  • add(2017-03-04 18:12) Zgłoś naruszenie 54

    To dobrze, że nie wiedzą. Niech żyją dalej w tym błogostanie. Inteligencja od siedmiu boleści. :)

    Odpowiedz
  • Bert(2017-03-04 23:59) Zgłoś naruszenie 32

    chciałem napisać, co widzimy na załączonym obrazku...ale ręce mi opadły..

    Odpowiedz
  • Henek(2017-03-08 16:37) Zgłoś naruszenie 22

    Mam nadzieje, ze Kwasniewski dal im pelna istrukcje jak sie dorobi i urzadzic w Wilanowie, Kazimierzu, a dochodu czerpac z Ukrainy i innych "fajnych " miejsc ! He he he he he he!

    Odpowiedz