statystyki

Szydło w Sejmie: Krytyka Polski z Zachodu jest nieuzasadniona

13.01.2016, 12:05

Polska demokracja ma się dobrze - mówi premier Szydło. Szefowa rządu przedstawiała w Sejmie posłom nasze stanowisko przed debatą o Polsce w Parlamencie Europejskim.

reklama


reklama


Jak mówiła, krytyka Polski z Zachodu jest nieuzasadniona. W jej opinii, Polska została niesłusznie "oskarżona i pomówiona" o coś, czego u nas nie ma, a więc o to, że są u nas łamane zasady demokratycznego państwa prawa. "To jest nieprawda, to jest pomówienie. Demokracja w Polsce ma się dobrze - mówiła premier Szydło. Jej zdaniem, dowodem na to są chociażby liczne protesty społeczne w kraju.

W opinii Beaty Szydło, nie ma potrzeby przenoszenia naszych wewnętrznych spraw poza granice kraju. "O polskich sprawach powinniśmy rozmawiać w Polsce". Ilekroć próbowali je rozstrzygać inni, kończyło się to dla nas źle. "Tak uczy polska historia" - mówiła.

W debacie swoje 5-minutowe stanowiska przedstawiają wszystkie kluby parlamentarne.

reklama


Źródło:IAR

reklama

  • KALIF(2016-01-13 13:04) Odpowiedz 62

    Wysokoprocentowy spadek po Ewie Kopacz. 350 butelek wódki była premier zostawiła w KPRM Szefowa Platformy kupowała najchętniej wino, likiery, koniaki i wódkę - ok. 350 sztuk. Co ciekawe, wódkę Kopacz… zostawiła swojej następczyni Beacie Szydło —wylicza „Super Express”. Doktor Ewa świetnie powinna wiedzieć, że papierosy i alkohol szkodzą, ale jak widać nie żałowała sobie używek. Paliła jednego papierosa za drugim i najwyraźniej uznała, że służbowo, do celów reprezentacyjnych można się towarzysko napić i alkohol musi być na stanie Kancelarii Premiera RP. W październiku 2014 r. wino na potrzeby spotkań w Kancelarii Premiera za 1,1 tys. zł, w listopadzie 2014 r. wino, likier, koniak za 16,2 tys. zł; w grudniu 2014 r. koniak na potrzeby pani premier za 240 zł, w czerwcu ub. roku cydr za 24 zł, w tym samym miesiącu do magazynu upominków wódkę za 7,2 tys. zł, w sierpniu 2015 r. wódkę za 9 tys. zł, we wrześniu 2015 r. nalewkę za 81 zł na spotkanie z wiceprezydentem Brazylii

  • Ted(2016-01-13 17:08) Odpowiedz 40

    Nawet zupełny przeciętniak po uchwaleniu w biegu ustaw :medialnej , o TK i policji widzi że PIS buduje państwo dyktatorskie o profilu narodowosocjalistycznym.

  • Pani Premier chce mieć dobre samopoczucie;(2016-01-13 18:33) Odpowiedz 40

    nowelizacja ustaw o TK, o mediach......... Wystarczy.

  • KALIF(2016-01-13 13:04) Odpowiedz 32

    Wysokoprocentowy spadek po Ewie Kopacz. 350 butelek wódki była premier zostawiła w KPRM Szefowa Platformy kupowała najchętniej wino, likiery, koniaki i wódkę - ok. 350 sztuk. Co ciekawe, wódkę Kopacz… zostawiła swojej następczyni Beacie Szydło —wylicza „Super Express”. Doktor Ewa świetnie powinna wiedzieć, że papierosy i alkohol szkodzą, ale jak widać nie żałowała sobie używek. Paliła jednego papierosa za drugim i najwyraźniej uznała, że służbowo, do celów reprezentacyjnych można się towarzysko napić i alkohol musi być na stanie Kancelarii Premiera RP. W październiku 2014 r. wino na potrzeby spotkań w Kancelarii Premiera za 1,1 tys. zł, w listopadzie 2014 r. wino, likier, koniak za 16,2 tys. zł; w grudniu 2014 r. koniak na potrzeby pani premier za 240 zł, w czerwcu ub. roku cydr za 24 zł, w tym samym miesiącu do magazynu upominków wódkę za 7,2 tys. zł, w sierpniu 2015 r. wódkę za 9 tys. zł, we wrześniu 2015 r. nalewkę za 81 zł na spotkanie z wiceprezydentem Brazylii

  • Bi(2016-01-13 21:24) Odpowiedz 30

    "Szydło w Sejmie: Krytyka Polski z Zachodu jest nieuzasadniona". >>>>>> Nie powinna zasłaniać się Polską gdy jest krytykowane postępowanie jej ugrupowania. Zachód krytykuje METODY DZIAŁANIA PIS-U, a nie Polskę! To widzi nawet dziecko, a oszołomy nie.

  • Wspolnicy mafioso Costra Nostra z PO-PSL-Petru (2016-01-13 14:17) Odpowiedz 13

    Jezeli maja honor to powinni popelnic HARAKIRI ! ! ! Polska demokracja ma sie bardzo dobrze !!!Folksdeutche !

  • KALIF(2016-01-13 13:04) Odpowiedz 12

    Wysokoprocentowy spadek po Ewie Kopacz. 350 butelek wódki była premier zostawiła w KPRM Szefowa Platformy kupowała najchętniej wino, likiery, koniaki i wódkę - ok. 350 sztuk. Co ciekawe, wódkę Kopacz… zostawiła swojej następczyni Beacie Szydło —wylicza „Super Express”. Doktor Ewa świetnie powinna wiedzieć, że papierosy i alkohol szkodzą, ale jak widać nie żałowała sobie używek. Paliła jednego papierosa za drugim i najwyraźniej uznała, że służbowo, do celów reprezentacyjnych można się towarzysko napić i alkohol musi być na stanie Kancelarii Premiera RP. W październiku 2014 r. wino na potrzeby spotkań w Kancelarii Premiera za 1,1 tys. zł, w listopadzie 2014 r. wino, likier, koniak za 16,2 tys. zł; w grudniu 2014 r. koniak na potrzeby pani premier za 240 zł, w czerwcu ub. roku cydr za 24 zł, w tym samym miesiącu do magazynu upominków wódkę za 7,2 tys. zł, w sierpniu 2015 r. wódkę za 9 tys. zł, we wrześniu 2015 r. nalewkę za 81 zł na spotkanie z wiceprezydentem Brazylii