statystyki

We wtorek spotkanie w sprawie polityki międzynarodowej. Politycy przyjmują zaproszenie Szydło

11.01.2016, 20:19
Premier Beata Szydło oraz sekretarz stanu ds. europejskich Konrad Szymańsk

Zdaniem polityków spotkanie jest potrzebneźródło: PAP

Politycy zapowiadają, że przyjdą na jutrzejsze spotkanie poświęcone sytuacji międzynarodowej i polskiej polityce zagranicznej. Premier Beata Szydło zaprosiła na nie szefów wszystkich klubów parlamentarnych.

Reklama


Reklama


Posłowie, głównie na Twitterze, zapowiadają, że z zaproszenia skorzystają. Szef klubu PO Sławomir Neumann: "Platforma będzie obecna. Musimy ratować wizerunek Polski w UE. Liczę na konstruktywną rozmowę". Będzie też szef klubu Nowoczesnej Ryszard Petru. "Z przyjemnością Szczególnie, że od dawna wnosiłem o takie spotkanie" - napisał.

Rzecznik prasowy PSL Jakub Stefaniak potwierdził: Prezes Władysław Kosiniak-Kamysz dostał zaproszenie od Beaty Szydło na konsultacje w sprawie polityki zagranicznej.

Będzie też szef klubu PiS i jednocześnie wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, który uważa, że spotkanie jest potrzebne. Jego zdaniem, Polacy z coraz większym oburzeniem wysłuchują "pouczeń" ze strony niemieckich polityków. "Dobrze, że dojdzie do takiego spotkania" - powiedział szef klubu PiS.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

 • Co by Rzad Szydlo, Prezydent nie zrobil to ZLE, (2016-01-11 22:16) Odpowiedz 10

  Co by wyszlo z inicjatywy PIS to ZLE , taka choroba PO-PSL-SLD przez 8 lat nieRZADOW bandy mafijnej, 8 lat straszenia SPOLECZENSTWA POLSKIEGO PIS-em. UWAGA na ZDRAJCOW, Faryzeuszy, Targowiczan !!!

 • Kłamali, ... Kłamiąi ... ibedą nadal KŁAMAC (2016-01-11 21:36) Odpowiedz 13

  Zwykłe Faryzeuszowskie "pogłaskiwania" Opozycji przez pod-PREMIER w kontekście dyskusji w UE na temat działania neo-Bolszewików z PIS

 • Kłamali, ... Kłamią ... i bedą nadal KŁAMAC (2016-01-11 21:39) Odpowiedz 01

  Zwykłe Faryzeuszowskie "pogłaskiwania" Opozycji przez pod-PREMIER w kontekście dyskusji w UE na temat działania neo-Bolszewików z PIS w Polsce

 • Pan Murzyński - Filipiński(2016-01-12 00:26) Odpowiedz 00

  Jak rozumiem Kukiz 15 nie został zaproszony, bo nie istnieje taki klub, lub co bardziej prawdopodobne w ocenie GP ( i wielu innych gazet i dziennikarzy) nie weszli do Sejmu. Ta teoria jest najbardziej prawdopodobna, bo cztery dni temu Kukiz 15 złożył projekt ustawy likwidującej finansowanie partii politycznych z budżetu. Jakoś dziwnie "umknęło" to uwadze większości gazet, tej też.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama