Politycy umywają ręce. Euro 2012 to nie ich problem

autor: Robert Zieliński20.02.2012, 07:29; Aktualizacja: 20.02.2012, 08:46

Brak planowanych dróg na piłkarskie mistrzostwa nie obciąży rządu. Zobowiązał się on bowiem tylko do zbudowania stadionów, na których rozegrane zostaną mistrzostwa Europy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • bingo(2012-02-20 08:29) Zgłoś naruszenie 00

    Bezczelność tego nie-rządu sięga Himalajów. Oczywiście za brak autostrad, linii kolejowych, fuszerek na stadionach odpowiada PiS. Tusku, taki kit już normalnym Polakom nie wciśniesz ! Jesteś skończony !

    Odpowiedz
  • baca(2012-02-20 08:39) Zgłoś naruszenie 00

    to co oni robili przez te ostatnie 4 lata ?

    Odpowiedz
  • JUŻ NIEDŁUGO(2012-02-20 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczyński jeszcze za to odpowie! Tak jak i za ACTA, gdyż i tam wprowadził zaczyn niepewności i braku odpowiedzialności.

    Odpowiedz
  • wicenigga(2012-02-20 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    ,to co oni robili przez te ostatnie 4 lata ?>
    Dobre wrażenie. Niestety, wstyd za Euro dotknie nas wszystkich. I słusznie, bo nie patrzyliśmy tym cwanym gapom na ręce, a taki Drzewko gwiżdże sobie na wymiar sprawiedliwości. Ten "wymiar" zresztą ma gdzieś tak ca ok. 1 mm i na Drzewka jest za krótki.

    Odpowiedz
  • Ryś1(2012-02-20 09:12) Zgłoś naruszenie 00

    Polak potrafi ! Głupotą by było wykonać na siłę inwestycje, które wymagają czasu do ich realizacji np. drogi .żrobić i naprawiać przez następne lata - w ramach, co prawda gwarancji. Nie do końca pomysłodawcy przemyśleli ten problem. Autostrada to nie ścieżka rowerowa - nasyp musi być trwale związany z podłożem - to są prace, które muszą być wykonywane w określonym czasie i terminie. Nowak ma rację "drogi nie grają". Budujmy je dla siebie /POLAKÓW/, a nie dla pseudokibiców /niemieckich i innych nacji/.

    Odpowiedz
  • Oszukalismy tyle razy,teraz tez oszukamy(2012-02-20 09:26) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz naiwni wyborcy PO.winni sie przekonac kogo wybrali do strowania Polska,zlodziei,bandziorow,sprzedawcow i likwidatorow Polski.To sie buduje z czego mozna przy okazji ukrasc miliardy,a o reszte niech sie martwi Narod."Wazne,ze oszukalismy i oglupilismy tyle razy,traz tez to robimy,bo jestesmy pewni,ze nasza propaganda i tak oglupi naiwnych"

    Odpowiedz
  • WALDEMAR(2012-02-20 10:09) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego w latach 1945-1990 nie wybudowano ani kilometra autostrady? Przecież był dobrobyt!!Zabrakło czasu ?

    Odpowiedz
  • st.em.(2012-02-20 10:20) Zgłoś naruszenie 00

    Czy uważasz, że wybrana lewica, która oddała Kościołowi tak olbrzymi majątek, "załatwiła rencistów i emerytów, zafundowała kilka afer gospodarczych i politycznych - lub PIS-owcy z emerytem myślącym archaicznie na czele byli by lepsi. z pewnością nie. Moim zdaniem lepszym złem jest Po.

    Odpowiedz
  • do 8(2012-02-20 10:33) Zgłoś naruszenie 00

    Sam piszesz "lewica,ktora oddala kosciolowi olbrzymi majatek",a wiec POswiadczas ,ze jednak lewica odebrala ten majatek Kosciolowi,a POtem zaprzeczasz oklamujac siebie i innych.Zawsze zlodziej POwinien oddac co ukradl i jeszcze otrzymac surowa kare wlacznie z przepadkiem mienia jak jest w karajach demokratycznych

    Odpowiedz
  • do 8 (cd)(2012-02-20 10:37) Zgłoś naruszenie 00

    Piszesz jak wyksztalcony komuch na rocznym Uniwersytecie Marksistowko-Leninowskim z tytulem "magistra: "moim zdaniem lepszym zlem jest PO",a czy wiesz ze lepsze zlo jest najgorszym bandytyzmem? Im "lepsze" zlo tym najgrozniesi zlodzieje,bandyci.

    Odpowiedz
  • ja(2012-02-20 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    Szukamy pieniędzy na emerytury i renty - to dlaczego nadal finansujemy Kościół Katolicki, przecież oddaliśmy niby zabrane przez komunę ziemię i inne dobra KK.Płacimy księżom emerytury i renty zaliczając im staż pracy jako nauczycielom - licząc od dnia wyświęcenia do chwili odejścia na świadczenie ZUS. Czy to nie rozbój w biały dzień ?.Wszystkie kościoły sa oświetlane na zewnątrz na koszt miasta, gminy czyli na koszt nasz, aksięża po bożemu podwyższaja opłaty za pogrzeb, chrzest, mszę , wydawane metryki itp.ja

    Odpowiedz
  • do9,10(2012-02-20 10:56) Zgłoś naruszenie 00

    ojcowie ministranci nie macie racji

    Odpowiedz
  • do 11 "ja"(2012-02-20 11:25) Zgłoś naruszenie 00

    Czy ty placisz na Kosciol Katolicki,czy wierzacy,ktorzy stanowia Polske? Przeciez nikt ci nie broni oddawac nawet cala pensje na SLD(PZPR) czy PO (PObarwione smieci PRL) albo mozesz tez siebie zlozyc "bozkom" na ofiare,bo oni POtrzebuja wielu POglupionych mozgow

    Odpowiedz
  • Be(2012-02-20 21:01) Zgłoś naruszenie 00

    Oczywiście, że politycy nie są winni całemu bałaganowi . Winni są robole , którzy nie chcą dłużej pracować.

    Odpowiedz