Zamiast promocji Polski mamy skandal

autor: Jędrzej Bielecki, Mariusz Staniszewski16.09.2011, 03:00; Aktualizacja: 16.09.2011, 09:19

Polsce grozi seria procesów z największymi gwiazdami Hollywood. Aktorzy, którzy występują w filmie promującym naszą prezydencję w UE, nie podpisywali zgody na wykorzystywanie ich wizerunku w takim kontekście.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (69)

  • Nie masz prawa tu być!(2011-09-16 04:02) Zgłoś naruszenie 00

    Dwója. Lufa. Zero. Za burtę wylatujesz.

    Odpowiedz
  • Ryszard(2011-09-16 05:41) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo z Gazety Prawnej, nie mając nic do powiedzenia "wycinają" moje komentarze, chociaż są to moje oceny poszczególnych osób obecnej ekipy rządzącej. To jest klasyczny przykład cenzury, ponieważ zabraniacie mi wyrażać moje poglądy. Mam do tego prawo, a jeżeli wy mi nie pozwalacie na realizację moich praw, więc to wy łamiecie prawo. To są szykany wobec mojej osoby i dyskryminacja.

    Odpowiedz
  • Ryszard(2011-09-16 05:45) Zgłoś naruszenie 00

    Ponieważ nie wyświetlona jest już moja trzecia wypowiedź, którą bezprawnie uznaliście za spam, więc napiszę, że zgadzam się z #1, a nawet dodałbym jeszcze parę cierpkich słów pod adresem innych przedstawicieli koalicji rządzącej.

    Odpowiedz
  • Ryszard(2011-09-16 05:53) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo z wydziału cenzury w "Gazecie Prawnej", ośmieszacie się i stawiacie na przegranej pozycji. Kiedyś będziecie rozliczeni z tłumienia krytyki.

    Odpowiedz
  • Kuba(2011-09-16 07:06) Zgłoś naruszenie 00

    Czyżby POlityczni złodzieje zajmowali sie już piractwem!

    Odpowiedz
  • KLemens(2011-09-16 07:11) Zgłoś naruszenie 00

    cokolwiek by nie zrobiło PO to zawsze spierdo.li robotę.
    Jedyne co im sie udaje to oszustwa

    Odpowiedz
  • Klemens(2011-09-16 08:07) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejny skadnal w wydaniu PO

    Odpowiedz
  • Ja się tylko dziwię....(2011-09-16 08:31) Zgłoś naruszenie 00

    ..skąd w Polsce ok.40% bezmyslnych kretynów, którzy tę RYŻĄ MAFIĘ, tych MATOŁÓW popierają?! Jak można?! Ktoś ich nasłał, czy jak?!

    Odpowiedz
  • Klemens(2011-09-16 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    A czego innego można się było spodziewać po złodziejach z PO?

    Odpowiedz
  • ??(2011-09-16 08:52) Zgłoś naruszenie 00

    ???

    Odpowiedz
  • eaton(2011-09-16 09:01) Zgłoś naruszenie 00

    PirACKI film "promujący" POlskę! To pasuje jak ulał do rzadzącej POlska Partii Oszustów.

    Odpowiedz
  • do 8(2011-09-16 09:04) Zgłoś naruszenie 00

    w każdym społeczeństwie jest 40 % debili

    Odpowiedz
  • Polak zawsze mądry po szkodzie...(2011-09-16 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    A te nasze ostatnie promocje to rzeczywiście żenada.

    Poprzednio był Komiks pełen wulgaryzmów i zawsze jest tłumaczenie.

    Zawsze wszystko się sypie bo Redaktor mądrzejszy od Ministerstwa. Czy tam są sami mało roztropni??

    Odpowiedz
  • do 6(2011-09-16 09:46) Zgłoś naruszenie 00

    pełna zgoda!!

    Odpowiedz
  • ha!(2011-09-16 09:55) Zgłoś naruszenie 00

    hehe, a ja nie zdążyłam jeszcze nic napisać, a już mam tekst "Treść komentarza nie jest zgodna z regulaminem, nie będzie wyświetlana. Komentarz został uznany za spam." nadgorliwość?

    Odpowiedz
  • YTU(2011-09-16 10:00) Zgłoś naruszenie 00

    Oczywiście, że film o oczywistym kontekście promocyjnym jest przedsięwzięciem komercyjnym. Prawni indolenci nie rozumiejący tego nie powinni zabierać się za robienie biznesu dodatkowo min. spraw zagr. wczoraj obnażył swoją niekompetencję próbując zbagatelizować bardzo ważne i zasadne pytanie dziennikarki nt. tego czy jest zgoda aktorów na wystąpienie w takim filmie. To jest kompromitacja naszego kraju!

    Odpowiedz
  • a.(2011-09-16 10:01) Zgłoś naruszenie 00

    o rany! ale siara!

    Odpowiedz
  • Co nato Radca Prawny Ministerstwa(2011-09-16 10:28) Zgłoś naruszenie 00

    Opiniował umowę na film "promocyjny" ?

    A może Ministerstwo zatrudnia stażystów ??

    Odpowiedz
  • 27fps(2011-09-16 10:31) Zgłoś naruszenie 00

    Wolę złodzieji z PO niż debili z PiS'u!

    Odpowiedz
  • cenzura_to_nic_głupota_gorsza(2011-09-16 10:39) Zgłoś naruszenie 00