Zamiast promocji Polski mamy skandal

autor: Jędrzej Bielecki, Mariusz Staniszewski16.09.2011, 03:00; Aktualizacja: 16.09.2011, 09:19

Polsce grozi seria procesów z największymi gwiazdami Hollywood. Aktorzy, którzy występują w filmie promującym naszą prezydencję w UE, nie podpisywali zgody na wykorzystywanie ich wizerunku w takim kontekście.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (69)

  • ewelina(2011-09-18 23:57) Zgłoś naruszenie 00

    WYBORCO 0 obyć dowód zgubił w dzień wyborów. Nie nawołuj ludzi do złego

    Odpowiedz
  • ewelina(2011-09-18 23:56) Zgłoś naruszenie 00

    oj już się tak nie podniecajcie, Jeszcze nic się nie stało a już halooo podnosicie - wyzywacie PO itp... Będą się upominać o odszkodowania to wtedy będziecie bzykać - jak na razie nic nie wiadomo. a 40 % ludzi to nie matoły tylko ludzie, którzy nie mogą pojąć 30 % tych co na PIS głosują - o zgrozo!!!

    Odpowiedz
  • wrocek(2011-09-18 19:22) Zgłoś naruszenie 00

    O ile jest to prawda mamy NIEPRAWDOPODOBNY skandal. Polski rząd propaguje piractwo? I to używając światowych celebrytów? Niesamowite

    Odpowiedz
  • SZAJS(2011-09-18 18:22) Zgłoś naruszenie 00

    w pl same pomatoły-hihi
    szykujcie bilety zielone-hehe

    Odpowiedz
  • tom(2011-09-17 22:29) Zgłoś naruszenie 00

    tak jest bo w MSZ polską prezydencją zajmują się wyjątkowo wredne dyrektorki które n ic nie robią pozatrudnikały dyletantów znajomków i mamy taki tort.Gratuluje Panie Premierze fachowców.I tak dalej. Za co ta szefowa od prezydencji i Mikołaj Dowgielewicz biorą pieniądze przez nas podatników ciężko zapracowane?

    Odpowiedz
  • Kllkl(2011-09-17 22:09) Zgłoś naruszenie 00

    Nieznajomość prawa szkodzi.

    Odpowiedz
  • mijo(2011-09-17 20:54) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego nigdzie nie ma o napaście bolszewików na Polskę w 1939 wszak mamy rocznicę 72... 17.09.2011...Ot niezależna brać dziennikarska-WSTYD!!!Szczury mają więcej Odwagi i Honoru!!

    Odpowiedz
  • m(2011-09-17 17:11) Zgłoś naruszenie 00

    poza wszystkim to tak jak samolot i Smoleńsk. Bałagan. Skoro film został kupiony za 100 tys to po pierwsze to już jest działalność komercyjna, a po drugie należało mieć zgody tych aktorów. MSZ nie ma racji, bo musi być minimum staranności ze strony ważnego Ministerstwa, a tłumaczenie że odpowiada producent jest śmieszne. A taki John Cleese np. wziął kupę forsy od BZ WBK za reklamę, a tu go wykorzystują za darmo. Każdy by się wkurzył. I niechybnie się wkurzą. Filmik jest świetny, ale sprawa jest i to duża.

    Odpowiedz
  • Do wielkoluda spod 30(2011-09-17 15:05) Zgłoś naruszenie 00

    Przysłowie długi jak Topola upośledzony jak 30ka .Widać że 30 woli przekrętasów od uczciwych Prawdziwych POLAKÓW . Lepszy karzeł jak rudy z wilczymi oczami KŁAMCA i OSZUŚCI z PO pływacy z PSLu i partja SLD która dorobiła się kasy przez stare Układy z PZPRwskimi Przekrętasami

    Odpowiedz
  • uczciwi to Zbynio, Rynio, Miro i inni(2011-09-17 14:28) Zgłoś naruszenie 00

    Do 39 ty już z PO gubisz, jak będą rządzić dalej to nietylko zgubisz ale i stracisz wszystko dosłownie wszystko może nawet niezależność

    Odpowiedz
  • WYBORCA(2011-09-17 12:34) Zgłoś naruszenie 00

    POLSKĄ RZĄDZI ŻYDO-MASOŃSKA AGENTURA!!! NISZCZY NASZ KRAJ I OŚMIESZA!!! POLACY !!!GŁOSUJEMY WSZYSCY NA PIS !!!

    Odpowiedz
  • pol(2011-09-17 06:23) Zgłoś naruszenie 00

    zydzi nie licza sie polakami niszcza ich do konca

    Odpowiedz
  • Prawnik(2011-09-17 03:25) Zgłoś naruszenie 00

    Dr Machała nie Macha!!!

    Odpowiedz
  • hss(2011-09-16 22:20) Zgłoś naruszenie 00

    Treść komentarza nie jest zgodna z regulaminem, nie będzie wyświetlana. Komentarz został uznany za spam. a napisalem ze nieznajomosc prawa szkodzi...

    Odpowiedz
  • Linc(2011-09-16 20:29) Zgłoś naruszenie 00

    Dzizas. Mecenas Wojciech Machała (a nie Macha). Radzę poprawić zanim Infor S.A. zostanie pozwana o naruszenie dóbr osobistych ;)

    Odpowiedz
  • Polak(2011-09-16 20:24) Zgłoś naruszenie 00

    rząd jest ok

    Odpowiedz
  • Polak(2011-09-16 20:24) Zgłoś naruszenie 00

    a do bani z takim rządem

    Odpowiedz
  • Dziwie się że POLACY im jeszcze ufają(2011-09-16 19:57) Zgłoś naruszenie 00

    Jaki Minister S.Z. i Rządy PO, takie to ich rządzidło z naszego Kraju zrobili własny Folwark to jedyna Prawda o tych żdziercach debatujących po cmentarzach.

    Odpowiedz
  • byle nam było dobrze ?(2011-09-16 18:54) Zgłoś naruszenie 00

    To obcy nam ludzie POpieraja spadkobierców ZSL i całą tę zbieraninę opadków z PZPR i tym POdobnych. Ci obcy to wrogowie Polski i Polaków,oni maja Polskę w du...ie jak mówił Józef Pleksy .Za pieniądze sprzedali Polskę ,tak jak magnaci w XVIII w.

    Odpowiedz
  • synod(2011-09-16 18:16) Zgłoś naruszenie 00

    no i to jest promoocja !

    Odpowiedz