TK rozstrzygnie, czy CBA nie nadużywa kajdanek i prowadnic

27.02.2010, 08:14; Aktualizacja: 27.02.2010, 08:35

10 marca Trybunał Konstytucyjny w pełnym składzie zbada, czy funkcjonariusze CBA nie stosują w sposób nieuzasadniony wobec zatrzymanych kajdanek i prowadnic.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • ~~lolo(2010-02-27 12:53) Zgłoś naruszenie 00

    Doktorowi G. powinni już pomnik postawić, razem z Blindą i cała plejadą liberało złodzieji.

    Odpowiedz
  • n(2010-02-27 10:46) Zgłoś naruszenie 00

    Dr. G. powinien otrzymac niskie odszkodowanie od polski zdaje sie okolo 1000-1500 euro.

    Odpowiedz
  • marynarz(2010-02-28 07:32) Zgłoś naruszenie 00

    olek ;w krajach gdzie prawo jest respektowane to Ziobro nie tylko by byl zdymisjonowany ale media i opinia publiczna daly by JEMU :popalic;, a tak jeszcze w "nagrode" zostal Europoslem , a gdzie ta komisja sejmowa "sledcza"i etyki , i etyka pozostalych SENATOROW ,. ???!!!

    Odpowiedz
  • olek(2010-02-27 11:09) Zgłoś naruszenie 00

    Doktór G.za krzywdy których doznał do końca życia powinien dostawać rentę od Ziobry,bo to on świadomie zniszczył godnosć tego człowieka.A CBA należy jak najszybciej zlikwidować,tak samo jak PiSbolszewię.

    Odpowiedz
  • bulba(2010-02-27 13:45) Zgłoś naruszenie 00

    w dyby zakuć tałatajstwo i na widok publiczy wystawić !

    Odpowiedz
  • hipolit(2010-02-27 16:57) Zgłoś naruszenie 00

    A teraz jest kraj mlekiem i miodem płynący pod przewodem oszukańczej watachy z PO
    A tobie Olek krzywdę zrobili że cie w ogóle spłodzili
    ten spod 4 niech dokładnie wymieni co naroskradali i jaki to ułamek tego co watachy spod znaku sobiesiaka nakradły

    Odpowiedz
  • olo(2010-02-27 18:08) Zgłoś naruszenie 00

    Palikot doczekał się wreszcie PO plerach i żebrach, gdy wracał z Indii przez Turcję do Polski. Być może Palikot próbował obrażać wiarę Hindusów lub Turków, POdobnie jak robi to z katolikami w III RP. Jednak muzułmanie i buddyści nie POzwolili Palikotowi się obrażać, jak głupi chrześcijanie w Polsce. Wiec chyba dali mu zasłużenie PO żebrach.

    Odpowiedz
  • marynarz(2010-02-28 07:16) Zgłoś naruszenie 00

    do hipolita: widac jak krotka pomiec masz - bo "ten spod 4"ma racje -i to cale moherowe i 'grzybowe "spolecznosc . jaki wyborca taki rzad ,jesli do wyborow idzie tylko 40% uprawnionych ,bo reszta wie swoje "bo to nic nieda i tak wybiora kogo chca ","spoleczenstwo powinno byc wiecej swiadome na kogo i jak wybierac bo jestesmy juz w demokracji ,a "ten nieboszczyk w szafie "dalej daje znac o sobie .czyz nie morzna "GO na zawsze pochowac", media nie powinny robic wode z muzgu czytelnikom ,i dawc swoje czasem b glupie komentarze i domysly .

    Odpowiedz
  • TK(2010-02-28 21:28) Zgłoś naruszenie 00

    Do środków przymusu bezpośredniego proponuję dołączyć smycze i kagańce dla...CBA.

    Odpowiedz