Największa konferencja biznesowa dla lekarzy w woj. świętokrzyskim

W Kielcach 20 stycznia 2012 r. odbędzie się konferencja: Optymalizacja podatkowa i skuteczne zarządzanie procesami biznesowymi w prywatnej praktyce lekarskiej. Będzie to największe wydarzenie biznesowe dedykowane sektorowi medycznemu w regionie świętokrzyskim.

Wskażemy, jak efektywnie zarządzać finansami gabinetu medycznego. Chcemy stworzyć także szeroką platformę do dyskusji nad właściwym stosowaniem przepisów ustawy o podatku dochodowym i prawidłowym wykazywaniem dochodów – stwierdził Michał Cielibała, doradca podatkowy, właściciel kieleckiego Biura Rachunkowego Biurex i organizator konferencji.

Wśród prelegentów na konferencji znajdą się także: Tomasz Gzela - prawnik, praktyk skarbowości , wykładowca wyższych uczelni, autor licznych publikacji w zakresie kontroli podatków bezpośrednich i spraw karno-skarbowych oraz Krzysztof Szymański - ekonomista, niezależny doradca, specjalista rynku nieruchomości, praktyk bankowości, wykładowca i trener renomowanych firm szkoleniowych, autor publikacji w zakresie finansów i inwestycji.

Ponadto, na konferencji zostaną przedstawione sposoby typowania do kontroli, jakimi posługują się organy kontroli skarbowej oraz konsekwencje podatkowe nieujawnionych dochodów. 

Patronat honorowy nad konferencją objęli: Świętokrzyska Izba Lekarska w Kielcach, Wojewoda Świętokrzyski: Bożentyna Pałka-Koruba i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adam Jarubas.

Dziennik Gazeta Prawna sprawuje patronat medialny nad konferencją.

Zapisy i program konferencji na www.konferencja.biurex.pl. Zapraszamy do udziału.

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł z dnia: 2011-12-16, ostatnia aktualizacja: 2011-12-16 14:27

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.