Property Forum

VIII edycja Property Forum to gorące dyskusje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy; wywiady "jeden na jeden”; prezentacje i wystąpienia oraz Propertydesign.plForum dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom w obiektach komercyjnych i przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku.

W trakcie dwudniowej, największej imprezy branży nieruchomości komercyjnych w Polsce zaplanowane zostało ponad 20 debat oraz wiele fascynujących prezentacji. Weźmie w nich udział ponad 130 panelistów i ponad 1000 gości.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:

www.propertyforum.pl

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2018-08-20, ostatnia aktualizacja: 2018-08-20 10:54

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.