X Kongres Bankowości Detalicznej 22-23 listopada br. Warszawa, Hotel Sheraton

KONGRES BANKOWOŚCI DETALICZNEJ  to największe w Polsce cykliczne forum dyskusyjne przedstawicieli banków, regulatorów, doradców i ekspertów z zakresu bankowości detalicznej.

Kongres rozpocznie się debatą "Polscy giganci bankowości detalicznej – wyzwania przyszłości". Udział w niej potwierdzili prezesi największych polskich banków detalicznych Brunon Bartkiewicz (ING Bank Śląski),  Joao Bras Jorge (Bank Millennium), Michał Gajewski (Bank Zachodni WBK), Zbigniew Jagiełło (PKO Bank Polski) oraz Cezary Stypułkowski (mBank).

Następnie głos zabierze Omar Abbosh, Chief Strategy Officer, Accenture, którego wystąpienie zatytułowane jest "Od wyobraźni do innowacji". 

Pierwszy dzień Kongresu zakończy debata nt. roli instytucji finansowych w działaniach antyfraudowych oraz współpracy międzysektorowej w tym zakresie. Wykrywanie nadużyć nie jest i nie może być polem rywalizacji i budowania przewagi konkurencyjnej. Rezultatem debaty będzie rekomendacja proponowanych zmian legislacyjnych umożliwiających i usprawniających współpracę międzysektorową w wykrywaniu i zwalczaniu nadużyć.

W drugim dniu Kongresu, 23 listopada 2017, gościć będziemy Bretta Kinga, autora znanej publikacji "Bank 3.0", który w swoim wystąpieniu przedstawi i uargumentuje tezę "Bank 4.0 – usługi bankowe wszędzie tylko nie w banku".

Ponadto odbędą się dyskusje dotyczące nowej ery bankowości cyfrowej, "krajobrazu" na miesiąc przed wejściem w życie PSD2 oraz cyberprzestępczości jako zagrożeniu nie tylko dla nowoczesnej bankowości, ale przede wszystkim dla jej klientów. Kongres zakończy debata nad tezą "Banki kontra firmy technologiczne - walka na śmierć i życie".

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2017-11-10, ostatnia aktualizacja: 2017-11-10 12:28

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.