14. edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

Już w poniedziałek poznamy Laureatów 14. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

Już 23 października podczas Wielkiej Gali Biznesu w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu poznamy 8 Laureatów Konkursu spośród 24 nominowanych firm i samorządów. W tym roku zostanie ponadto przyznany Gryf Specjalny dla Osobowości Dolnego Śląska 2017. 

Zapraszamy do śledzenia retransmisji z Gali w Telewizji Echo24, a także w mediach społecznościowych Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy: na portalu Facebook i YouTube.

Więcej informacji: www.gryfy.pl

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2017-10-19, ostatnia aktualizacja: 2017-10-19 11:06

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.