Kornel Morawiecki: Syn sugerował, żebyśmy wzięli udział w głosowaniu. Moje koło ma być wsparciem dla jego ambicji i buforem wsparcia dla władzy

18.04.2016, 09:01; Aktualizacja: 18.04.2016, 09:01
Posłanka Małgorzata Zwiercan i marszałek senior Kornel Morawiecki,

Posłanka Małgorzata Zwiercan i marszałek senior Kornel Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

„Chcę, żeby nowe koło poselskie było buforem pomagającym władzy. Ma być też wsparciem dla politycznych ambicji Mateusza Morawieckiego. Jeżeli jego ambicje będą wychodziły szeroko, chciałbym, żeby po mojej śmierci miał wsparcie polityczne” – mówi o założeniu koła poselskiego gość RMF FM, były członek Kukiz’15, marszałek senior Kornel Morawiecki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • :))(2016-04-18 09:19) Zgłoś naruszenie 164

    <<>>... Co tam własne przekonania! Bojownik Kornel pokazał wreszcie prawdziwą, rodzinną twarz.

    Odpowiedz
  • Onufry(2016-04-18 11:26) Zgłoś naruszenie 153

    – On się tłumaczy jak pijak, którego złapano na prowadzeniu samochodu – że pił "za swoje". A jest niedołężny trochę i nie rozumie skali tego, co zrobił – tak jeden poseł mówił o zachowaniu Kornela Morawieckiego, który w sejmie poprosił koleżankę, by zagłosowała za niego. Zdaniem części prawników, namówił ją tym samym do przestępstwa.

    Odpowiedz
  • Depozyt(2016-04-18 10:14) Zgłoś naruszenie 148

    Jeszcze jeden obłudny dziadek!!!Wszystko podporządkowuje sitwie rodzinnej!!!

    Odpowiedz
  • ja(2016-04-18 11:00) Zgłoś naruszenie 146

    W jakim kraju my żyjemy , że machlojki w poważnym głosowaniu czyli w SEJMIE przez posłów , których wybrało i zawierzyło społeczeństwo są tolerowane? Biednego za kradzież batonika lub bułki karze się więzieniem a tu..............To jest skandal!

    Odpowiedz
  • 1960(2016-04-18 11:22) Zgłoś naruszenie 132

    Mam rozumieć, że teraz wolno będzie w wyborach powszechnych zabrać dowód babci i za nią zagłosować? Drogi panie bez żartów, złamaliście prawo i dobrze o tym wiecie. Mieliście walczyć z partyjnymi patologiami,a nie tworzyć kolejne.

    Odpowiedz
  • Wacek(2016-04-18 10:07) Zgłoś naruszenie 128

    Kornel ,synek dmucha w trąbę.Ty możesz tylko w fujarkę!!!

    Odpowiedz
  • Zatem ...(2016-04-18 11:11) Zgłoś naruszenie 126

    ... co jest ważniejsze, dobro obywateli, czy rodzinna prywata ??? Obłuda tzw. kombatantów wyłazi na wierzch.

    Odpowiedz
  • Nowe DZIADKI ... i nowe BAŁWANY(2016-04-18 11:30) Zgłoś naruszenie 105

    No cóż, jeszcze jeden ... "LEŚNY DZIADEK" ... do pilnowania interesów rodziny w Sejmie. "Cnoty" takich najbardziej widać pod słońcem, ... które ma się już ku zachodowi. Ważne by miał własne zdanie w Sejmie ... na każde zawołanie Syna.

    Odpowiedz
  • ja(2016-04-18 11:54) Zgłoś naruszenie 94

    Jest POLSKA pisowska będzie morawiecka.

    Odpowiedz
  • S-w(2016-04-18 13:48) Zgłoś naruszenie 65

    Tak znany kombatant powinien dać przykład i honorowo zrzec się mandatu poselskiego. Czy stać Go na to?

    Odpowiedz