Nowoczesna: Mieszkania dla młodych miałyby większy wpływ na wzrost dzietności niż program 500+

17.02.2016, 15:30
Prezydent Duda podpisał w Pałacu Prezydenckim ustawę wprowadzającą program 500 plus

Prezydent Duda podpisał w Pałacu Prezydenckim ustawę wprowadzającą program 500 plusźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Nowoczesna nie uważa, by program "Rodzina 500 Plus" poprawił sytuację demograficzną kraju. Tak sądzi prezydent, który podpisał ustawę wprowadzającą program i podkreślił, że spowoduje ona również poprawę życia rodzin posiadających dzieci.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • Ktoś warzny(2016-02-18 21:42) Zgłoś naruszenie 60

  Teraz powinni zająć się rodzinami tymi co mieszkają na stancjach i nie mogą uzyskać mieszkania , ponieważ miasta nie mają mieszkań. Skoro stać ich na prywatne stancje na pewno byli by wypłacalni miastu lub spółdzielniom mieszkaniowym i mieliby na kolejne remonty mieszkań lub potrzeb miasta . A nie TAKI prywaciarz ile może to wymaga i najlepiej byłoby aby nie mieszkać , nie korzystać ,A PŁACIĆ..Jak boli nie mieć swojego mieszkania i modlić się ,aby właściciel nie miał kaprysu podnieść czynszu jakąś kolejną wymówką .

  Odpowiedz
 • MET(2016-02-17 15:58) Zgłoś naruszenie 55

  To co twierdzi Nowoczesna to bzdura. Aby kupić mieszkanie najpierw trzeba mieć pewna i nieźle płatną pracę. Uważam że te 500 jest sto razy lepsze, zresztą w całej Europie jest taka pomoc dla rodzin, W Niemczech pomoc zaczynali od 3-go dziecka, potem dali i na drugie, dopiero po kilku latach na pierwsza, tak że i u nas rodziny się doczekają a na razie dobrze że jest taka pomoc na jaką obecnie rząd stać.

  Odpowiedz
 • Nowoczesna pod siebie (2016-02-17 17:30) Zgłoś naruszenie 46

  "MET" ma zupełna rację (podpisuję się pod tym) . Natomiast anty-Nnowoczesna chce tańsze mieszkanka pod swoich postkomuszych członków , ktorzy juz wcześniej uwłaszczali się na krwawicy narodu polskiego (złodziejska prywatyzacja). a teraz chcą fundowac resortowym dzieciom mieszkanka za "pół ceny" -dla większości młodych i tak byłyby za drogie. Dlatego 500+ to dobry pomysł.

  Odpowiedz
 • Martin(2016-02-18 03:09) Zgłoś naruszenie 35

  "Pod siebie" to ty robisz co najwyźej... Członkowie .N to przecieź "bogaci banksterzy" i dawno juź mają mieszkania, a poza tym zarabiają więcej niź wskazuje próg ustawiony przez .N wiec z programu by nie skorzystali. Pissowska mentalność nie pozwala Wam ogarnąć, źe można coś zrobić dla innych i mieć szczere intencje. Ale macie kłopot...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie