Niemiecka prasa: Spory polsko-niemieckie mogą zniszczyć sojusznicze zaufanie w Europie

22.01.2016, 08:08

Niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" ostrzega, że spory polsko-niemieckie mogą zniszczyć sojusznicze zaufanie w Europie. Konsekwencje mogą być groźne - pisze warszawski korespondent gazety Konrad Schuller.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • obserwator(2016-01-22 10:36) Zgłoś naruszenie 30

  Prasa Niemiecka żeby była obiektywna i nie kneblowana przez swój rząd i lizusów podobnych do naszych partii jak PO I NOWOCZESNA to tej rozpierduchy nie było by w europie. Bylo to widoczne na ostatniej (nie udanej) rozprawie co do Polski.

  Odpowiedz
 • o(2016-01-22 10:12) Zgłoś naruszenie 50

  no więc dla zachowania spokoju niech prasa niemiecka nie podsyca sporu

  Odpowiedz
 • Tato, tato, sprawa sie rypla(2016-01-22 10:00) Zgłoś naruszenie 40

  Niemiecka gospodarka złotem stoi--Niewiele trzeba, aby zrozumieć jaki kierunek jest właściwy, a jaki błędny - wystarczy popatrzeć jak to robią inni. Jakie byłoby najlepsze zabezpieczenie na wypadek upadku EURO, a dalej - Unii Europejskiej ? Złoto. Kto w Europie ma najwięcej złota - jak na ironie Państwo, które najbardziej bogaci się na aktualnym rozkładzie sił, czyli Niemcy. -------------Drugie miejsce na świecie to Niemcy będące w posiadaniu 3396 ton złota.

  Odpowiedz
 • dziadek Franek(2016-01-22 09:19) Zgłoś naruszenie 90

  "Różnica nie polega na tym, że mamy spór niemiecko-polski, ale czy mamy poglądy lewicowo-liberalne czy konserwatywne. O to chodzi!"-- Przede wszystkim, spór toczy się między obozem patriotycznym, a KODowaną przez GRU i Sorosa zgrają wrogów Polski z polskim paszportem i na ogół mówiącą jakąś tam polszczyzną

  Odpowiedz
 • x(2016-01-22 08:25) Zgłoś naruszenie 121

  "Ostre polemiki zagrażają bezpieczeństwu Polski i Europy" - a to ciekawe. Rozumiem, że brak polemiki (bo nie-ostra też zagraża, tylko mniej) i bezrefleksyjne godzenie się na dyktat w sprawie np. imigrantów zarobkowych przyczyni się do bezpieczeństwa wspomnianej Europy takoż Polski.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie