Siemoniak: Konieczny jest front obrony konstytucji

28.12.2015, 18:45; Aktualizacja: 28.12.2015, 18:59

Podpisana rano przez prezydenta nowelizacja ustawy o Trybunale Konstytucyjnym już obowiązuje. Po południu regulacja została opublikowana w Dzienniku Ustaw.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • StAAbrA(2015-12-28 22:17) Zgłoś naruszenie 20

  Ściemoniak ! - frant już jest , taki Zoll na przykład . Wymieniać dalej ?

  Odpowiedz
 • Naprawde, karawana jedzie dalej, bez propagagandy(2015-12-28 19:21) Zgłoś naruszenie 50

  Mysle ze nareszcie sa odstawieni na smietnik ! ! !Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami? – To jest skutek 45 lat komunizmu i 25 lat lewackich mediów. Oni to w telewizjach bez przerwy słyszą. Trzy, cztery pokolenia zostały wychowane na oszustwie. Są dziś trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski i eksterminacji narodu polskiego. Nie udało się w czasie wojny, więc teraz trzeba niszczyć. Jak? Rozkraść przemysł, młodzież wysłać na saksy, a nam zostaną rezerwaty natury z żubrami dla niemieckich wycieczek. Taka jest ich ideologia, chcą aby rząd był antypolski. Nie chcą oddać władzy Polakom !!!

  Odpowiedz
 • Naprawde, karawana jedzie dalej, bez propagagandy(2015-12-28 19:19) Zgłoś naruszenie 50

  Mysle ze nareszcie sa odstawieni na smietnik ! ! !Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami? – To jest skutek 45 lat komunizmu i 25 lat lewackich mediów. Oni to w telewizjach bez przerwy słyszą. Trzy, cztery pokolenia zostały wychowane na oszustwie. Są dziś trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski i eksterminacji narodu polskiego. Nie udało się w czasie wojny, więc teraz trzeba niszczyć. Jak? Rozkraść przemysł, młodzież wysłać na saksy, a nam zostaną rezerwaty natury z żubrami dla niemieckich wycieczek. Taka jest ich ideologia, chcą aby rząd był antypolski. Nie chcą oddać władzy Polakom – zaznacza Pietrzak.

  Odpowiedz
 • leniwcom-specjalistom nieobecnym trzeba...........(2015-12-28 19:18) Zgłoś naruszenie 70

  nałożyć wysokie kary za wadiwą służbę dla narodu,przeważnie bo około 30 POsłów było z peło.Świadczy to nagminnym przeszkadzaniu tworzenia nowej demokracji,takiej jak pragnie 6 mln. obywateli a nie POkonane peło ze schetyną......będzie jakimkolwiek decydentem...nadszedł wasz koniec.....

  Odpowiedz
 • Naprawde, karawana jedzie dalej, dalej bez propaga(2015-12-28 19:16) Zgłoś naruszenie 70

  Mysle ze nareszcie sa odstawieni na smietnik ! ! ! Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami? – To jest skutek 45 lat komunizmu i 25 lat lewackich mediów. Oni to w telewizjach bez przerwy słyszą. Trzy, cztery pokolenia zostały wychowane na oszustwie. Są dziś trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski i eksterminacji narodu polskiego. Nie udało się w czasie wojny, więc teraz trzeba niszczyć. Jak? Rozkraść przemysł, młodzież wysłać na saksy, a nam zostaną rezerwaty natury z żubrami dla niemieckich wycieczek. Taka jest ich ideologia, chcą aby rząd był antypolski. Nie chcą oddać władzy Polakom – zaznacza Pietrzak.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie