Szydło: Nie dziwię się PO, że narzeka na szybkie tempo prac. Oni przez 8 lat niewiele robili

21.12.2015, 07:33

- Nie dziwię się Platformie Obywatelskiej, że narzeka na szybkie tempo prac. Oni przez 8 lat niewiele robili. My pracujemy dużo i szybko - powiedziała Beata Szydło, odpowiadając na zarzuty o ekspresowe tempo legislacji i nierespektowanie praw opozycji. Premier dodała, że rząd w żaden sposób nie ogranicza dyskusji w parlamencie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:x-news
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Inspektor Pracy(2015-12-21 09:24) Zgłoś naruszenie 111

    Oj Pani Premier sie myli . ...............Oni skutecznie okradali ludzi najdłuzej i najcięzej pracujących. Jak można aby Lekarz Kopacz która złożył przysięgę Hipokratesa zgodziła się ludzi zatrudnianych od 15 roku życia na umowy o prace ,zatrudnianych w ówczesnych niebezpiecznych warunkach pracy ( w soboty ,w każde święta ,sylwestry ,wigilie - na blokach energetycznych w ruchu ciągłym ) nagminnie onegdaj około 1000 dni bez dni zamiennie wolnych ,ponad ustawowo ,dla komunistycznych i postkomunistycznych potrzeb energetycznych kraju ---jak można zmuszać do 52 lat pracy aby doczekali emerytury !- czy to jest lekarz- absolutnie ! Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )-- bez renty ani emerytury. Kim jest ta Kopacz która popierając to wszystko , tak wielu ludzi skazała na egzystencje lub nie dożycie emerytury gdyż każdego można się pozbyć na bruk. Oni żyją w strachu ,spracowani ,przerażeni,często chorzy -chodzą do pracy gdyż wiedzą że jak się przyznają do swoich dolegliwości to stracą środki do życia ! Pamiętacie jak były już premier i były Ćpuń ze Świetlika ogłosił: ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących ", a co zrobił z robotnikami zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych.. Jak to jest że ON uciekł tam gdzie dają emerytury w 62r życia . .. Czy Kopacz była Lekarzem POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? Codziennie spotykam ludzi którzy takich jak Wy przeklinają z nienawiścią!

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2015-12-21 09:32) Zgłoś naruszenie 51

    Oj Pani Premier sie myli . ...............Oni skutecznie okradali ludzi najdłuzej i najcięzej pracujących. Jak można aby Lekarz Kopacz która złożył przysięgę Hipokratesa zgodziła się ludzi zatrudnianych od 15 roku życia na umowy o prace ,zatrudnianych w ówczesnych niebezpiecznych warunkach pracy ( w soboty ,w każde święta ,sylwestry ,wigilie - na blokach energetycznych w ruchu ciągłym ) nagminnie onegdaj około 1000 dni bez dni zamiennie wolnych ,ponad ustawowo ,dla komunistycznych i postkomunistycznych potrzeb energetycznych kraju ---jak można zmuszać do 52 lat pracy aby doczekali emerytury !- czy to jest lekarz- absolutnie ! Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )-- bez renty ani emerytury. Kim jest ta Kopacz która popierając to wszystko , tak wielu ludzi skazała na egzystencje lub nie dożycie emerytury gdyż każdego można się pozbyć na bruk. Oni żyją w strachu ,spracowani ,przerażeni,często chorzy -chodzą do pracy gdyż wiedzą że jak się przyznają do swoich dolegliwości to stracą środki do życia ! Pamiętacie jak były już premier i były Ćpuń ze Świetlika ogłosił: ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących ", a co zrobił z robotnikami zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych.. Jak to jest że ON uciekł tam gdzie dają emerytury w 62r życia . .. Czy Kopacz była Lekarzem POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? Codziennie spotykam ludzi którzy takich jak Wy przeklinają z nienawiści

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie