Likwidacja składki do ZUS i NFZ? Politycy: "czary-mary", próba stworzenia wrażenia, że PO "nawróciła się" na realizm gospodarczy

12.09.2015, 10:38; Aktualizacja: 07.10.2015, 12:31
Ewa Kopacz, TVP Stream - Telewizja Polska S.A.

Ewa Kopacz, TVP Stream - Telewizja Polska S.A.źródło: Inne

Ostry spór w studiu radiowej Trójki w sprawie propozycji PO, zakładającej likwidację składki do ZUS i NFZ. O takim pomyśle Platformy poinformowały wczoraj telewizyjne "Wiadomości".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Janusz(2015-09-12 14:19) Zgłoś naruszenie 00

  Całkowicie ośmieszona i skompromitowana Platforma drwi sobie i próbuje po raz kolejny okpić , wykiwać i oszukać Polaków w sprawie nfz i zus. A prawda jest taka, że polscy jednoosobowi przedsiębiorcy okradani przez rząd z 83% tego co wytworzą przez 8 lat byli sadystycznie i bezlitośnie niszczeni przez rząd Platformy i podległe platformie urzędy.
  Aby opłacić kolejnych biurokratów Platforma zwiększała ucisk podatkowy, obecnie 83% grabionych przedsiębiorcom pieniędzy już nie wystarczy, ilość urzędników rośnie lawinowo. Zaczyna się wielki festiwal brutalności funkcjonariuszy rządowego aparatu przemocy i przymusu. Urzędy skarbowe już pokazują na co je stać, tylko bezwzględna siła i przemoc może dać efekty i zagrabić więcej pieniędzy od przedsiębiorców, pieniędzy, które przekaże na nowe etaty dla swoich rodzin w urzędach. Urzędnicy doprowadzają przedsiębiorców do śmierci samobójczej. Nie trzeba mieć wielkiej wyobraźni aby zobrazować sobie, jak bezwzględni muszą być oprawcy aby ofiara sięgnęła po ”ostateczną” ucieczkę.
  http://wpolityce.pl/.../160589-kolejna-ofiara-przyjaznego...
  http://supernowosci24.pl/nie-wytrzymala-nierownej-walki.../
  takich spraw są setki.

  Odpowiedz
 • PoRL(2015-09-12 13:41) Zgłoś naruszenie 00

  Lemingi już jadą na dopalaczach, skoro oPOwiadają takie ekonomiczne farmazony:)

  Odpowiedz
 • ALA(2015-09-12 11:40) Zgłoś naruszenie 00

  Orędownicy tego rozwiązania tzw. emerytury obywatelskiej to Balcerowicz , który mówił o 800 zł brutto, lub przewodniczący Rady Nadzorczej ZUS Gwiazdowski, który kiedyś proponował rozwiązanie kanadyjskie , gdzie przecietna emerytura z i filara wynosiła 301 dol cad, MINUS 15 % PODATEK i uzależniona jest nie od ilości lat pracy ,tylko od długości pobytu większego niż 10 lat , pełna to 40 lat. Teraz zmienił zdanie i chciałby według systemu z NOWEJ ZELANDII wraz z PO , MOŻNA SOBIE O TYM ROZWIĄZANIU POCZYTAĆ NA INTERNECIE.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie