Miller o propozycji likwidacji składek ZUS i NFZ: Straszliwa desperacja, igranie z państwem

12.09.2015, 08:50; Aktualizacja: 08.10.2015, 20:37

- Igranie z państwem, straszliwa desperacja, kosmiczna propozycja - powiedział na antenie TVN 24 Leszek Miller oceniając plany PO dotyczące składek NFZ i ZUS. - Wygląda na to, że to jest przykład straszliwej desperacji, albo przekonania, że wybory Platforma Obywatelska już przegrała i w związku z tym można obiecać co się chce i mrugnąć do wyborców i powiedzieć: a co tam, po nas choćby potop - stwierdził.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: Źródło zewnętrzne
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Leo(2015-09-12 09:35) Zgłoś naruszenie 00

    Wygląda to tak, jakby PO walczyła o przetrwanie. Ale coś w tym "jest na rzeczy".

    Odpowiedz
  • adsenior(2015-09-12 09:12) Zgłoś naruszenie 00

    Ależ Leszek, to tylko kopia, być może z nostalgii, za czasami, gdy byłeś aparatczykiem PZPR-u. Wtedy też nie było jawnego podatku na te dziedziny ani PIT ani VAT!

    Odpowiedz
  • polityczna(2015-09-12 09:33) Zgłoś naruszenie 00

    Miller opowiada bzdury ostatnio. Przecież PO nie zapowiedziało radykalnej zmiany, nie zrobią nic co mogłoby zaszkodzić Polsce bo to nie tego typu ugrupowanie, w niszczeniu najlepszy jest PIS.

    Odpowiedz
  • A dlaczego nie ? ...(2015-09-12 09:37) Zgłoś naruszenie 00

    ... jest całe mnóstwo państw, które doskonale funkcjonują bez NFZ-ów, ZUS-ów, KRUS-ów i innych Srus-ów.

    Odpowiedz
  • "Pracował" Janusz lewandowski.(2015-09-12 10:18) Zgłoś naruszenie 00

    Ten Janusz Lewandowski co onegdaj powiedział, że "w kampanii mówi się i robi różne głupoty"? Czyżby platfąsy uwierzyły w odkrycie liza, co orzekł, że nie jesteśmy głupi, ale dużo głupsi? Wygląda na to, że teza słuszna., ale dotyczy samych platfąsów.

    Odpowiedz
  • zodiakx(2015-09-12 10:30) Zgłoś naruszenie 00

    po co nam zus ,emerytury i tak pewnie nie dostaniemy bo nie bedzie z kat wziasc kasy,nfz tez jest do dupy bo nawet chcac wyrwac zab trzeba isc prywatnie za kase bo limity na kase chorych juz w styczniu sa wyczerpane do lekarzy specjalistów czeka sie latami ale za kase odrau przyjmuja wiec te instytucje nie sa do niczego potrzebne.

    Odpowiedz
  • nagroda(2015-09-12 10:37) Zgłoś naruszenie 00

    Lewandowski ? To ten sam, który ZA BEZCEN ODDAŁ kolesiom ponad 5.000 zakładów pracy, firm i banków ,
    I który rozpowszechniał opinię Balcerowicza, że 1-wszy milion trzeba ukraść ?! i w NAGRODĘ dostał stanowisko w Unii?!
    Teraz chce DO RESZTY ROZWALIĆ Polskę i znowu zasłużyć sie Niemcom - razem z Kopaczką ?!
    WROGOWIE POLSKI pod TRYBUNAŁ !!!

    Odpowiedz
  • szczery(2015-09-12 11:14) Zgłoś naruszenie 00

    PO to klamcy ioszusci - wiek emerytalny- dla nich tylko kopniak - zniszczyli gospodarke ludzi ikraj -prowadze firme od 27 lat- najgorzej było za Buska i Balcerowicza i od czasu komisji Palikot - Szenfeld -jedynie Gilowska rozumiała drobnych przedsiebiorcow - mam 61 lat i 43 pracy prze tych s---w---i w przyszłym roku jak Duda nie doprowadzi do emerytur 40 składkowych to skoncze na bezrobociu -niech ich szlak trafi i PSL i SLD oni zabrali emerytury pomostowe - albo PIS albo trzeba to fszystko rospieprzyc

    Odpowiedz
  • ech(2015-09-12 11:31) Zgłoś naruszenie 00

    Nowe propozycje PO , to podwyżka wszystkich pensji o 50 a nawet o 100%. Zrealizują to z rok, a najdalej za dwa lata. Zmiana prawa gospodarczego i podatkowego na bardziej przyjazne przedsiębiorcom niż te które jest obecnie w Singapurze. Jeden mały warunek, wszyscy głosują na PO.

    Odpowiedz
  • Szreder kilka dni temu obwieścił,(2015-09-12 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    że dla podtrzymania niemieckiego systemu emerytalnego migranci Niemcom są niezbędni. Kto wie, co półgłówkom z peo po głowach chodzi, może partacz Lewandowski już przeliczył ile z każdego "wałęsy" dałoby się wydusić.Tyle że to nie są polscy niewolnicy, to ludzie, którzy szefom głowy obcinają.

    Odpowiedz
  • emerytka(2015-09-12 13:08) Zgłoś naruszenie 00

    OD 15 LAT nie korzystam z usług tych instytucji i nie będę.Zatruli mnie, nauczyłam się zdrowo
    odżywiać i nie


    potrzebne mi one !Unikam i nie patrzę w ich stronę!Mam 67 lat.PO tylko obiecuje! W tym są dobrzy!!!
    Niech zniosą podatek Belki, bo to jest podatek podwójny od tych samych pieniędzy!!!Nieuczciwe!!!
    W 2007 Obniżono o 1 % emerytury i to jest konkretne wsparcie i dlatego wiem ,że PiS jest rzetelne.Dla mnie to jest 250,- zł rocznie.

    Odpowiedz
  • Polka(2015-09-12 17:17) Zgłoś naruszenie 00

    Po obiecała nie podnosić wieku emerytalnego i wiele innych, czy dotrzymała choćby jednej obietnicy? Proszę, przypomnijcie mi bo nie pamiętam! Teraz widząc swój rychły koniec wymyśliła program dla idiotów pokazując kolejny raz jaki ma szacunek dla obywateli i jak nas postrzega. Tak, właśnie za idiotów albowiem nigdzie na świecie po tylu aferach żaden naród nie pozwoliłby im rządzić dwie kadencje! Dlaczego więc mają nie liczyć na trzecią? Wystarczy postraszyć PIS-em to dla wyborców chwytliwe albowiem nic bardziej nie łączy jak wspólny wróg. Szkoda tylko, że niektórzy nie myślą samodzielnie i ulegając temu szczuciu nie zadadzą sobie pytania - a co tak naprawdę złego spotkało mnie z rąk tego złego PIS? Kto tak naprawdę odpowiada dziś za państwo, które jest wrogie dla obywateli? Komu tak naprawdę PO robi dobrze? Te pytania zasługują na chwilę zadumy, zachęcam !!!

    Odpowiedz
  • Polka(2015-09-12 17:27) Zgłoś naruszenie 00

    PO w desperacji obiecuje wszystko, łącznie z podpaleniem Państwa. Bardzo przewidywalna partia. Gratuluję tym co tak wytrwale ją popierają. Bardzo świadomi i mądrzy obywatele - prawdziwa inteligencja, czyli taka która syci się tym, że na tle innych im jest lepiej i tak ma być. Jeśli nie będzie w Polsce dziadów to przed kim oni będą się pysznić i panoszyć.

    Odpowiedz