Wybory parlamentarne 2015: Partia KORWiN zarejestrowała pierwszą listę w kraju

08.09.2015, 16:47; Aktualizacja: 08.10.2015, 20:49

Partia KORWiN zarejestrowała listę kandydatów do Sejmu w pierwszym z 41 okręgów wyborczych. W okręgu siedlecko-ostrołęckim do walki o mandaty przystąpi 24 kandydatów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Marek(2015-10-22 10:10) Zgłoś naruszenie 00

    Od tego roku w razie wypadku w trakcie akcji ratowniczej druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych otrzymają takie samo ubezpieczenie jak strażacy z Państwowej Straży Pożarnej. Jako wiceprzewodnicząca Poselskiego Zespołu Strażaków Bożena Szydłowska walczyła o realizację tego postulatu w myśl zasady – tak samo ryzykują, takie samo ubezpieczenie im się należy.

    Odpowiedz
  • Jarosław(2015-10-15 13:40) Zgłoś naruszenie 00

    Mieszkam w Pobiedziskach w Wielkopolsce i dowiedziałem się z lokalnej gazety, że koszt utrzymania S5 oraz koszty oświetlenia dróg ekspresowych i autostrad weźmie na siebie Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad! W naszej kasie zaoszczędzimy ponad pół miliona złotych rocznie. To dzięki inicjatywie Szydłowskiej!

    Odpowiedz
  • kolorekzielony(2015-10-15 13:36) Zgłoś naruszenie 00

    Najgorsze jest to, że często jedynki to najgłośniejsi politycy lub celebryci. Działania medialnych polityków, których Polacy nie lubią rzutują na pozostałych kandydatów, nie tak popularnych, ale za to działających sumiennie. W okręgu 39 taką osobą jest np. Bożena Szydłowska.

    Odpowiedz
  • Raf(2015-09-25 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    Niektóre partie szczycą się celebrytami na listach wyborczych, tylko nie wiem jaki ma sens wprowadzania do parlamentu takich osób. Ludzie bez kompetencji, doświadczenia, znani z zupełnie innej działalności. Nie głosujmy na nic. Wybierzmy mniej znanych, a uczciwie pracujących.

    Odpowiedz
  • Pestka(2015-09-24 15:16) Zgłoś naruszenie 00

    Uważam, że warto głosować na kandydatów nieznanych, niekoniecznie na "jedynki". Mam wrażenie, że osoby, których nie widać w mediach, pracują najwięcej, a efekty ich pracy są widoczne (można poczytać o kandydatach w Internecie). Warto zwrócić uwagę na doświadczenie, a nie sławę związaną np. z karierą sportowca...

    Odpowiedz
  • Pan Filip(2015-09-11 08:45) Zgłoś naruszenie 00

    Partia KORWiN to jedyna szansa na powrót normalności, zlikwidowanie patologii urzędowych, zaprzestanie wulgarnego okradania przez państwo oraz pozbycie się na dobre imigrantów.
    25 Października głosuję na partię KORWiN !

    Odpowiedz
  • Kittie(2015-09-10 22:03) Zgłoś naruszenie 00

    To tylko dobrze świadczy o startujących, że nie są umoczeni w żadne układy.

    Odpowiedz
  • Arek(2015-09-10 01:40) Zgłoś naruszenie 00

    Niektóre nazwiska są znane lokalnie, a media są m.in. od tego żeby przybliżyć wyborcom kandydatów. Mam nadzieję, że po tych wyborach środowisko wolnościowe partii KORWiN będzie silnie reprezentowane w Sejmie.

    Odpowiedz
  • daniel(2015-09-08 21:09) Zgłoś naruszenie 00

    Kłamstwo !!!

    Odpowiedz