"Złoty pociąg" odnaleziony? Ma mieć ponad 100 metrów długości

28.08.2015, 14:52; Aktualizacja: 01.09.2015, 11:17

Do ministerstwa kultury wpłynęło oficjalne zawiadomienie o odnalezieniu w Wałbrzychu legendarnego "złotego pociągu" z drogocennym ładunkiem zgromadzonym przez Niemców w czasie II wojny światowej. Ma to być pociąg pancerny o długości ponad 100 metrów. Odkrywcy chcą od państwa 10 procent znaleźnego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Wolfram(2015-08-31 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    Z buforami czy bz.?

    Odpowiedz
  • Następny osieł,(2015-08-28 21:50) Zgłoś naruszenie 00

    jednego zadania nie potrafi sklecić, ausytyryacky rzyt pśepszony.

    Odpowiedz
  • kamienice(2015-08-28 20:43) Zgłoś naruszenie 00

    cale złoto jest nasze a i tak wam nie starczy na spłacenie 65mld

    Odpowiedz
  • Rosenzweigsteigerblum(2015-08-28 20:39) Zgłoś naruszenie 00

    Wiadomo chyba czyje ręce wyciągną się po to złoto ?

    Odpowiedz
  • A słyszeliście, wszyscy którzy mieli w rodzinie(2015-08-28 19:12) Zgłoś naruszenie 00

    nazistów mają dostać przydział z tego złota. Krewni ssmanów też, ale mniej. Pierwsi w przydziale są naziści!

    Odpowiedz
  • V. rostowski(2015-08-28 18:56) Zgłoś naruszenie 21

    Należy jak najszybciej wskazać miejsce POstoju "złotego POciągu " żeby hołota POlityczna jeszcze przed swą zagładą zdążyła "sprywatyzować ".POzyskane środki zostałyby przeznaczone na nagrody i premie dla
    sfory urzędniczej jeszcze przed jej odejściem od koryt.

    Odpowiedz
  • Co to za kretyn,(2015-08-28 17:48) Zgłoś naruszenie 00

    ten całkiem na dole?

    Odpowiedz
  • ert(2015-08-28 15:38) Zgłoś naruszenie 01

    Departament Stanu i Solidaruchy już kombinują co z tym fantem zrobić...bo że on się Polaczkom nie należy to rzecz oczywista..."niewypały" tak skutecznie zabezpieczyli Niemcy...chyba jako rezerwę na III wojnę światową...

    Odpowiedz