Sikorski o swoich spotkaniach z Janem Kulczykiem

10.06.2015, 10:31; Aktualizacja: 29.07.2015, 13:28

Radosław Sikorski zaleca sceptycyzm wobec informacji z akt śledztwa afery taśmowej wiążących go z Janem Kulczykiem. Marszałek Sejmu jeszcze jako szef MSZ spotykał się kilkukrotnie z najbogatszym Polakiem w Pałacyku Sobańskich.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • KALIF(2015-06-10 11:14) Zgłoś naruszenie 00

  I oni wrzeszczą o demolowaniu państwa...Przyjmijcie wreszcie do wiadomości, że nikt jeszcze tego państwa w ostatnich dziesięcioleciach nie zdemolował, zdemoralizował, oszukał i okradł, jak wy. Bez chwili zażenowania, wstydu. O honorze pisał nie będę, bo to dla was słowo ze słownika wyrazów bardzo obcych.

  Odpowiedz
 • Pan Murzyński - Filipiński(2015-06-10 11:56) Zgłoś naruszenie 00

  Czy można zdemolować zdemolowane państwo?
  Kiedy urzędnik państwowy pełniący publiczne funkcje wypowiada się prywatnie? Przecież nie pracuje od 8 do 16-tej
  Może trzeba dla dobra osób publicznych napisać i przegłosować ustawę która będzie mówiła, że zdanie rozpoczęte zwrotem " Moim prywatnym zdaniem" będzie wypowiedzią prywatną?
  Jeżeli pan Chobieliński jest tak przewrażliwiony na punkcie prywatności, niech zrezygnuje z funkcji publicznych i odsunie się w cień. Będzie mógł wygłaszać w gronie znajomych najbardziej kontrowersyjne opinie i wygłaszać je dowolnym językiem.

  Odpowiedz
 • Lex(2015-06-10 12:54) Zgłoś naruszenie 00

  Wszyscy siedza u Kulczyka w kieszeni na to wyglada. Zaczelo sie od Kaczmarka, pozniej Kwasniewski, cyrk nie panstwo. Pogonic tych cepow na jesieni gdzie pieprz rosnie.

  Odpowiedz
 • kwakier(2015-08-19 21:58) Zgłoś naruszenie 00

  Szkoda że tylko podrywa sie lament jak coś ktoś chlapnie. To były zwykłe rozmowy o biznesie. Lepiej teraz po jego śmierci trzymajmy kciuki za biznes rodziny bo na samym końcu sa ludzie którzy w tych spółkach pracuja i moga utrzymać swoje rodziny a jak zostaną zajechane to przybędzie nam bezrobotnych i tyle będzie

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie