Gosiewska o aferze na lotnisku: Napiłam się wina z księdzem, ale nie chciałam go w ten brud mieszać

21.01.2015, 09:41; Aktualizacja: 21.01.2015, 14:39
Małgorzata Gosiewska

Małgorzata Gosiewskaźródło: Newspix
autor zdjęcia: Jacek Herok

Ja nie mogłam jednego argumentu użyć, który by tę sprawę bardzo wyjaśnił. No przecież nie powiem, że napiłam się wina z księdzem biskupem - ujawniła podczas prowokacji "Super Expressu" Małgorzata Gosiewska, przecząc swoim poprzednim tłumaczeniom o incydencie na lotnisku w Charkowie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (43)

  • Wprowadzanie w błąd(2019-08-16 15:14) Zgłoś naruszenie 1413

    Kiedy to "zdejmiecie"?! Post z 2015r. Może tak o Durczoku, żonie Kalisza lub Najsztubie zaPOdacie?!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bizon(2019-08-16 19:15) Zgłoś naruszenie 11

    ma dobrych nauczycieli bp.Głodz , pani poseł kruk -pis

    Odpowiedz
  • Pikna Helka(2019-08-16 23:15) Zgłoś naruszenie 12

    A ja sadzę, ze rzecz nie w piwie, ale w obecnie obowiazujacych standardach. Ta wladza tak ma, ze panstwo traktuje jak prywatny folwark. Wszystko im się nalezy i nawet się nie ***** z pogarda dla ciemnego ludu. Wypite wino osmielilo ja i spróbowała ustawić Ukraińcow.

    Odpowiedz
  • Grzegorz(2019-08-18 10:29) Zgłoś naruszenie 11

    Każdy może się napić, owszem. Ale czy każdy lata za pieniądze podatników? To nie był prywatny wyjazd starszej pani. Poleciała tam jako poseł z jakiegoś urojonego służbowego powodu. Pani Gosiewska nie robi tego pierwszy raz. Uwielbia wypady do krajów byłego ZSRR. Ona i jej świta (nie lata sama) zachowują się jak najgorsze menele, jak chamowaci władcy świata. Jeżeli zaczynają się jakieś problemy z lokalnymi, zawsze jest darcie ***** o tym, że jest posłem, ile to o Polska dla nich zrobiła itd. Proszę poczytać lub popytać o wycieczkach tej pani do Gruzji. Coś przykrego

    Odpowiedz
  • zgroza(2019-08-19 13:34) Zgłoś naruszenie 12

    cholerne pisowce, i przez to dają patologii plusy aby mieli za co pić

    Odpowiedz
  • Monika(2019-08-20 06:08) Zgłoś naruszenie 01

    Dobrze że lotnictwo ma SWOJE procedury, jakby takie panie decydowałby jak ma być to do ogrodu nie można by wyść bo samoloty by spadały jak śliwki z drzewa.Tak wygląda porządek, mądrość i odpowiedzialność co jak widać jest OBCE dla wielu ! W jakich językach obcych porozumiewa się ta pani ???

    Odpowiedz
  • Bert(2019-08-21 00:07) Zgłoś naruszenie 10

    szanowne pismaki z gazety POprawnej, co się tyczy pojęcia "afera", to mogę przytoczyć około 200 afer kryminalnych z udziałem Partii Oszustów, exemplum : taśmowa, amber gold, reprywatyzacyjna, stoczniowa, autostradowa , stadionowa, wyciągowa, skok na OFE, elewarru, pakietu klimatycznego, gazowa..itd, itd. Natomiast dorabianie gęby Pani Gosiewskiej to hejt.

    Odpowiedz
  • Ann(2019-08-23 17:02) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie powiedziała, że jest z Pisu więc się należy 😣

    Odpowiedz