PSL: Wybory uzupełniające? Bez większego znaczenia

08.09.2014, 14:17; Aktualizacja: 08.09.2014, 14:24

Nie przeceniałbym tych wyborów. Tak Eugeniusz Grzeszczak z PSL komentuje wczorajsze zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach uzupełniających do Senatu, gdzie we wszystkich trzech okręgach wygrali członkowie PiS-u. Dodaje, że i tak były to mandaty, które wcześniej przypadały temu ugrupowaniu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Krowy ryco...(2014-09-09 08:14) Zgłoś naruszenie 00

    ...świnie kwico jak w telewizji słyszo wypociny chłopków roztropków.

    Odpowiedz
  • adsenior(2014-09-08 14:41) Zgłoś naruszenie 00

    Stara metoda, nie tylko "chłopków", robić dobrą minę do złej gry!

    Odpowiedz
  • BRYTAN(2014-09-08 14:57) Zgłoś naruszenie 00

    PO CO TE WYBORY KTO WYDAJE KASĘ DLA CHAMÓW Z PSL NIE MA WIĘGSZEGA ZNACZENIA TO CO DLA CHAMA MA ZNACZENIE.

    Odpowiedz
  • Leo(2014-09-08 16:07) Zgłoś naruszenie 00

    Pod koniec "liczenia głosów" w Otwocku przedstawiciel PSL miał aż 80% poparcie przy aż 40% frekwencji.
    I nie wstyd Wam, burakom tak oszukiwać? A sio!

    Odpowiedz
  • bezpartyjny obserwator(2014-09-08 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby byly bez wiekszego znaczenia to wogole by ich nie bylo,...prawda? Tylko co juz zostalo powiedziec? Jesli sie wszystko przegralo co bylo do wygrania. Moim zdaniem lepiej juz zupelnie nie komentowac tego faktu jesli sie nie ma nic do powiedzenia na swoja obrone,...prawda PSl?

    Odpowiedz
  • chłop chłopem i basta????(2014-09-08 16:06) Zgłoś naruszenie 00

    nie dopuścimy chłopstwa do koryta,gdyż działają na szkodę robotnika.PIS-górą niech służy narodowi!!!

    Odpowiedz
  • Badyl(2014-09-08 17:07) Zgłoś naruszenie 00

    Te wybory nic nie zmieniły.Troje Senatorów PIS-u (Dwoje poszło do Parlamentu Europejskiego,jeden zmarł) zostało zastąpionych trójką nowych.Natomiast układ sił w Senacie nie zmienił się ani na jotę.To niby co wygrał PIS ??
    Podatnicy ponieśli koszt wyborów uzupełniających i nic poza tym.

    Odpowiedz