CBOS: Polacy nie lubią Sejmu ani władzy, ale lubią Komorowskiego

16.07.2014, 11:35; Aktualizacja: 16.07.2014, 13:07

Polacy krytycznie o najważniejszych instytucjach państwa. Według lipcowego badania CBOS, w oczach większości obywateli aprobaty nie znajduje ani władza ustawodawcza, ani sądownicza. Obraz ratuje prezydent, choć traci poparcie. Sondaż nie uwzględnia oceny rządu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • PIOTR mULTAN(2015-03-21 00:07) Zgłoś naruszenie 00

    Tak Komorowskiego nie nawidzą obywatele

    Odpowiedz
  • Leca w dol slupki,bo traca je dupki POlszewickie(2014-07-16 15:16) Zgłoś naruszenie 00

    Inne media bez propagandy ujawniaja,ze sowiecki agent WSI Komorowski razem z czerwonymi I PObarwionymi POlszewickimi przestepcami traca calkowicie zaufanie,z wyjatkiem POgluionych na trwale.
    Patrz np: TelewizjaRepublika,

    Odpowiedz
  • Agent WSI Komorowski i propaganda dziala (SG)(2014-07-16 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    Jednak propaganda agentury WSI wtlacza naiwnym luksusy o swoim agencie Komorowskim.
    W Palacu doradcami Komorowskiego sa sami agenci WSI,z dodatkiem oblesnego Michnika.
    Mozna to sprawdzic kto nie wierzy,przy wejsciu agentow do Palacu.

    Odpowiedz
  • hhahas(2014-07-16 12:59) Zgłoś naruszenie 00

    głupków wioskowych zawsze lubiano.. Flipa i Flapa też

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2014-07-16 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    Mafia "lubi" Komorowskiego - i stąd te 70% poparcia , umówmy się .

    Odpowiedz
  • @2 Nie denerwuj się.(2014-07-16 12:31) Zgłoś naruszenie 00

    Chodzi o PO-laków z WSI.

    Odpowiedz
  • lokso(2014-07-16 12:27) Zgłoś naruszenie 00

    Nie lubią
    cytat:
    Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920 r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP przyczynil się do mordowania żołnierzy AK na Podlasiu, był także sowieckim agentem. Obecna zona gubernatora Polski Anna" pochodzi z rodziny UB. Rodzice "komorowskiej" zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywała sie Hanna Rojer pózniej zmieniła na Józefa Deptula a gdy Anna miała 2 lata zmienili nazwisko na Dembowscy-pracowali czynnie w PZPR byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej???Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ???Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli ( do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920 r-zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego ) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan do których donosił mieszkający u nich Osip Szczynukowicz dziadek obecnego prezydenta skarżąc Komorowskich o sprzyjanie polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie ?? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje znikły z oficjalnej strony Komorowskiego ??Dlaczego dziś Prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK'u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa " egzotycznymi naukowcami" i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm. Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU ( radzieckie służb specjalne ) kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego tupolewa, czy sam fakt,że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia ??? Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie jakie wiemy, czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi media ( jakie widać i słychać) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB.. I ciekawe dlaczego Komorowski wysłał byłego agenta do Komisji Weryfikacyjnej WSI aby wykraść swoje papiery!!!

    Odpowiedz
  • Komorowskiego??ZaCo?(2014-07-16 12:22) Zgłoś naruszenie 00

    "...że lubią komorowskiego"??? W takim razie gazeta kłamie :D

    Odpowiedz
  • Michał(2014-07-16 12:19) Zgłoś naruszenie 00

    No bo prezydent to taki swojski, polski wujcio. Stworzony na obraz i podobieństwo przeciętnego Kowalskiego, którego ktoś wpakował w granatowy garnitur. Popełnia błędy ortograficzne, ma grubą żonę, gada niekiedy bez ładu i składu o rzeczach na których się nie zna i generalnie nie ma żadnego znaczenia. ;-)

    Odpowiedz