Śniadek: Platforma Oburzonych nawiązuje do Sierpnia '80

12.03.2013, 07:56; Aktualizacja: 12.03.2013, 09:33

Janusz Śniadek mówi że porozumienie "oburzonych" nawiązuje do ideałów sierpnia '80. W sobotę w Gdańsku spotkają się środowiska niezadowolonych z obecnych rządów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • YYY(2013-03-12 08:45) Zgłoś naruszenie 00

    Rządzącym styki się palą,oni już wiedzą że ich koniec jest bliski.Dlatego są tak aroganccy,cyniczni,czerpiący z państwowej kasy garściami,obłudni i hipokrytyczni.

    Odpowiedz
  • KALIF(2013-03-12 09:20) Zgłoś naruszenie 00

    Elity Rządzące = Relikt Postkomunizmu POLSKĄ RZĄDZĄ WNUKI I DZIECI KOMUNISTYCZNYCH ZAPRZAŃCÓW
    Od wielu lat niepodzielnie rządzi nami wszelkiej maści oligarchiczna lewica pod różnymi szyldami, bardzo niechętnie dzieląca się swoim korytem, kurczowo się go trzymająca, z roku na rok stopniowo rujnująca nasz kraj i oddająca nasz cenny kapitał w ręce obcych mocarstw, zwiększająca bezrobocie, dług publiczny, biurokrację, inflację, biedę, ubóstwo, nędzę i niedostatek, na każdym kroku kradnąca, oszukująca i pasożytniczo żerująca na NAS podatnikach oraz agenci bezpieki na usługach obcych mocarstw, między innymi z: Berlina I Moskwy, kierujący politykami jak marionetkami, pociągający za wszystkie sznurki.
    Jak to możliwe, że Polacy pozwalają na to by rządzili nimi oczywiści zdrajcy, zaprzańcy i sprzedawczyki?

    Jak to możliwe, by Polacy pozwalali na to by rządzili nimi bandyci odpowiedzialni za horrendalne zadłużenia kraju, zadłużenie, które będą spłacały już nie tylko ich wnuki ale i prawnuki?
    JAK DŁUGO POLACY BĘDĄ POMIATANI PRZEZ TĘ CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!

    Odpowiedz
  • Szykuje się zmiana warty przy KORYCIE??.(2013-03-12 10:17) Zgłoś naruszenie 00

    Takie to wszystko miałkie, takie byle jakie - przeciwnicy obniżenia wieku szkolnego? wzrost ubóstwa??, Kukiz i okręgi jednomandatowe /ok./, przestarzałe ACTA i Duda KORYCIARZ nr 1, a tu;
    - bezrobocie rośnie,
    - szkolnictwo byle jakie,
    - sł. zdrowia byle jaka - nakłady na nich ciągle rosną,
    - przetwórstwo spożywcze na granicy zatruwania - KONTROLE BEZKARNE i "CZYSTE JAK ŁZA".

    Odpowiedz
  • Michał(2013-03-12 10:33) Zgłoś naruszenie 00

    Platforma Odurzonych? To jakiś nowy ruch zwolenników legalizacji marihuany? Nie wiedziałem, że Śniadek pali maryśkę. To dlatego takie głupoty gada. Ale szacun za comming-out. Trzymam kciuki. ;-D

    Odpowiedz
  • EGO 47(2013-03-12 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    Michał-,,wielkie brawa i ,,szacun''/ jak mówią młodzi/ za krótki iprecyzyjny komentarz.Mam 65 lat i trzymam kciuki za taką młodzieżą.

    Odpowiedz
  • Fe(2013-03-12 12:22) Zgłoś naruszenie 00

    Już zaczynają podklejać się do koryta różnej maści nieudacznicy.

    Odpowiedz
  • prowincjusz2(2013-03-16 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    do Kalifa: Myślisz, że zamiana na hołotę rodem z Torunia odmieni Polskę? Myślisz, że na nienawiści Polaka do Polaka można zbudować dobrobyt? Tak długo nasz kraj będzie skansenem Europy jak długo rodzić się będą bezmyślni propagatorzy nienawiści, napuszczania Polaków przeciw sobie, szukania wrogów zamiast pojednywania przyjaciół. Na niepodległość zasługują tylko ludzie samodzielnie myślący a nie szczekający pod dyktando katolickich mediów.

    Odpowiedz
  • ...(2013-03-18 18:00) Zgłoś naruszenie 00

    "Platforma oburzonych" ? Na kogo ,na swoich kolesiów ?
    To tylko kłótnia w rodzinie,ale szkodliwa dla Polski.
    Solidarność "wywalczyła" niepodległość państwa i stworzyła niewolnikami
    kapitalistów 16 milionów polaków (nie wliczam 100 tys. złodziei ,którzy zawłaszczyli majątek dwóch pokoleń).

    Odpowiedz