Sensacyjne nagrania: Prezes sądu pyta kancelarię premiera, co ma robić w sprawie Amber Gold

13.09.2012, 08:20; Aktualizacja: 13.09.2012, 15:00

„Gazeta Polska Codziennie” posiada nagranie, na którym prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszard Milewski w rozmowie z urzędnikiem kancelarii Donalda Tuska prosi o instrukcje, czy przyspieszać posiedzenie sądu ws. aresztu Marcina P., prezesa Amber Gold.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (51)

  • drzeki(2012-09-13 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Donaldzie Tusk czy wy nie macie za grosz honoru ni wstydu . Takie to waszym zdaniem mamy niezawisłe sądownictwo ,kłamiecie ludzi na każdym kroku z każdą waszą wypowiedzią .

    Odpowiedz
  • Okradziony przez żydów w prywatnym S.R. w Tychach(2012-09-13 11:28) Zgłoś naruszenie 00

    No proszę jakież to powszechne.

    Gdy żyd szedł do prezesa to ta wchodziła mu w zadek.
    Kiedy ja poszedłem do prezesa to usłyszałem " że nie może nic zrobić bo inaczej nie byłby prezesem"

    Takie w tym kraju jest prawo dla "równych i równiejszych"

    Odpowiedz
  • xx(2012-09-13 11:02) Zgłoś naruszenie 00

    Oszołomy z PO i różnej maści debile nie zakrzyczą rzeczywistości. Jesteśmy bez pracy, bez kredytów , bez nadzieji a te pierdoły straszą nas Pisem i Rydzykiem. Rydzyk za co się weźmie to załatwia. A oszołomy z PO tylko gadają. Sorry synowi Tuska załatwili.

    Odpowiedz
  • gg(2012-09-13 11:03) Zgłoś naruszenie 00

    B. prezes TK słuszenie stwierdził, że afera AG dowodzi istnienia mafii w Polsce., czyli przeplecenie złoczyńców i wymiaru sprawiedliwości. Było to stwierdzenie generalno - abstrakcyjne, a teraz staje się konkretno - indywidualne i sprawa się personalizuje.

    Odpowiedz
  • przekaz dnia(2012-09-13 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    Ha, ha! ,- Co za klika, gdańska klika. Mat-a-cznik PO!
    Dzisiejszy SMS dla platformerskich lemingów:
    W sprawie Amber Gold dalszym ciągu zwalać bezczelnie winę na PiS. Atakować moherów chamsko i bez pardonu

    Odpowiedz
  • baca(2012-09-13 11:12) Zgłoś naruszenie 00

    do --31: przekaz dnia- był taki "-Grupiński o taśmach ws. Amber Gold: Sędzia jak urzędnik z czasów carskich"
    a winno być

    ___Sędzia jak urzędnik z czasów STALINOWSKICH____ - --panie POśle ! ! !

    Odpowiedz
  • jk(2012-09-13 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    a tymczasem:

    Miały być redukcje w administracji państwowej, a tymczasem etatów przybywa. Rosną też pensje i premie. Jak dowiedział się "Fakt" i RMF FM, ministrowie rządu Donalda Tuska na nagrody dla swoich pracowników wydali 19,8 miliona złotych

    Odpowiedz
  • Mark(2012-09-13 13:42) Zgłoś naruszenie 00

    Prezes sądu ustala spotkanie z "zainteresowanym sprawą swojego syna" premierem Tuskiem ? To konflikt interesów publicznych z prywatnymi sprawami obywatela Tuska! Gdyby to robił Gowin - to jego prawo, ale Tusk? Ustalanie terminu sprawy itd? Oto tzw. TRZECIA WŁADZA RP ! TO JEST SKANDAL !Ta sprawa ośmiesza niezawisłośc sądów ! To jest ta demokratyczna RP? I tak wyglada równość obywatelska wobec prawa w RP.

    Odpowiedz
  • Kogo Pan Bóg chce pokarać, temu rozum odbiera...(2012-09-13 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    Co ciekawe w tym wszystkim że sędzia - prezes R.Milewski nie widzi,że sam popełnił niebywałe przestępstwo.Natomiast zgłasza do prokuratury tę prowokację dziennikarską.

    Lemingi się nawet ucieszą, że Premier jak mocarz władzę ma nad wszystkim. Znaczy się - Supermen!!

    Odpowiedz
  • Tu mi da !(2012-09-13 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    PO prostu to był jeden z grona rozgrzanych sędziów ! Ot co !

    Odpowiedz
  • xxx(2012-09-13 12:20) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to się ma do zapewnień posłów, działaczy i Premiera z PO że nie ma sensu powoływać Komisję Śledczą gdyż wszystko jest wyjaśniane w poszczególnych Ministerstwach itd.
    Nic nie jest wyjaśniane a raczej zamiatane ...

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-13 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    Gazeta Polska Codziennie - i wszystko jasne...

    "prawdomówna" i "opiniotwórcza" gazeta.

    To niby miała być prowokacja dziennikarska ??? Coś w stylu dawnego CBA i agenta Tomka..

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-13 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    ja przepraszam za mój wpis w punckie 38, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do PiS ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach

    Odpowiedz
  • haha(2012-09-13 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    sądy i tak skręcą sprawę, to GPC będzie winne, a nie żenujący prezes niezależnego Sądu ustalający szczegóły spraw z asystentem asystenta

    Odpowiedz
  • VON(2012-09-13 16:31) Zgłoś naruszenie 00

    Okradzeni emeryci,są Was miliony.
    Widzicie jakie jest państwo i niezawisłe sądy. Do kryminału,albo POd ściane-TAK POWINNO BYĆ.

    Odpowiedz
  • apsik!(2012-09-13 17:00) Zgłoś naruszenie 00

    Na szczycie „Sprawiedliwości i Prawa”
    prowokacja jedynie wiarygodna?

    (Kto wydaje w Polsce wyroki sprawiedliwe?)

    (Chcesz kogoś załatwić załatw:
    a.) odpowiednią osobę,
    b.) odpowiednią prowokację,

    c.) odpowiedni CZAS,
    d.) odpowiedni GŁOS,
    e.) odpowiednią przestrzeń,
    f.) odpowiednie ujęcie,

    g.) odpowiednie media,
    h.) odpowiednie NAGŁOŚNIENIE,
    i.) odpowiednio długoterminowo,

    j.) odpowiednią partię,


    k.) i masz wolny stołek?
    W jakim świetle przedstawiono w świecie –medialnym- PRAWO, SĘDZIEGO, SPRAWIEDLIWOŚĆ, RZĄD, PREMIERA i prowokację? A bez PRO-wokacji nie wyszło?
    Bez prowokacji nie było tego typu zachowań czy były?
    Co robią służby, gdy „dziennikarze” WYBRANEJ GAZETY na służbie prowokują? )
    Chodzi o SPRAWIEDLIWOŚĆ czy PRO-wokację?
    Nic nie rozumiem.

    Odpowiedz
  • hh(2012-09-13 17:05) Zgłoś naruszenie 00

    Co to za kraj, przeciez za PO mialo byc tak pieknie, jak mozna bylo oszukac tylu wyborcow, a teraz afera goni afere, gdzie jestescie dziennikarze !!!

    Odpowiedz
  • dargiewicz(2012-09-13 18:13) Zgłoś naruszenie 00

    proszę o opinię na temat rzeczoznawców sadowych, dlaczego ich operaty choć z naruszeniem prawa są nie do podważenia a sądy dają im wiarę i zapadaja niesprawiedliwe wyroki. dlaczego rzeczoznawca sądowy nie ponosi odpowiedzialnosci np. na podstawie artykułu za poświadczenie nieprawdy. oczekuję odpowiedzin najlepiej by udzieliłjej sędzia.

    Odpowiedz
  • xx(2012-09-13 19:29) Zgłoś naruszenie 00

    ,,,KTO JEST OSŁEM ...??? === PAN PANIE SĘDZIO ...!!!

    I DO TEGO BURAKIEM ...=== GDZIE PANA GODNOŚĆ,,,???...HONOR.

    CZY WIESZ MATOLE CO TO OZNACZA ... PODANIE O ZWOLNIENIE ...

    Odpowiedz
  • nagrzany sędzia(2012-09-13 19:30) Zgłoś naruszenie 00

    Ale jaja kwadratowe - pan prezes sądu
    oPOwiada bzdety, albo to zwykły głupek !!!
    Nie wierzę, żeby Prezes sądu, wykształcony
    prawnik mógł być takim naiwniakiem !
    PO prostu jest ten pan na wyłącznych usługach
    wadzy - ten nigdy nie POtrzebuje nacisków,
    czeka nagrzany na POlecenia,
    on tylko wykonuje POlecenia !!!

    Odpowiedz