Sensacyjne nagrania: Prezes sądu pyta kancelarię premiera, co ma robić w sprawie Amber Gold

13.09.2012, 08:20; Aktualizacja: 13.09.2012, 15:00

„Gazeta Polska Codziennie” posiada nagranie, na którym prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszard Milewski w rozmowie z urzędnikiem kancelarii Donalda Tuska prosi o instrukcje, czy przyspieszać posiedzenie sądu ws. aresztu Marcina P., prezesa Amber Gold.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (51)

  • drzeki(2012-09-13 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Donaldzie Tusk czy wy nie macie za grosz honoru ni wstydu . Takie to waszym zdaniem mamy niezawisłe sądownictwo ,kłamiecie ludzi na każdym kroku z każdą waszą wypowiedzią .

    Odpowiedz
  • Beee(2012-09-13 08:57) Zgłoś naruszenie 00

    No i wyszło szydło z worka. Pękł mit o niezawisłości sądów, państwie prawa i demokracji.

    Odpowiedz
  • Polszewski(2012-09-13 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby Marcin P. został świadkiem koronnym, może być groźnie dla układu. Należy więc natychmiast zniszczyć instytucję świadka koronnego co pokazuje aktualnie sprawa "pruszkowa".

    Odpowiedz
  • Polszewski(2012-09-13 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby Marcin P. został świadkiem koronnym, może być groźnie dla układu. Należy więc natychmiast zniszczyć instytucję świadka koronnego co pokazuje aktualnie sprawa "pruszkowa".

    Odpowiedz
  • gosc(2012-09-13 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    ten czlowiek jest tak skompromitowany ,bez honoru i probuje swoje przekrety zwalac na innych nawet na syna.Dosyc tego zaprzanstwa

    Odpowiedz
  • ha ha(2012-09-13 09:05) Zgłoś naruszenie 00

    „Gazeta Polska Codziennie” musi to jeszcze udowodnić, bo ostatno dużo głupuch artykółow tam było zamieszczonych, od wybuchów w TU154 i zestrzelenia laserem , dobijania rannych, do fałszerstw wyborów przez służby Ruskie.

    Odpowiedz
  • KALIF(2012-09-13 09:10) Zgłoś naruszenie 00

    Tzw.POLSKIE SĄDY TO RELIKT KOMUNIZMU
    To wprost niezrozumiałe, ale zarazem oburzające, jak polskie sądy stawiają coraz silniejsze zapory przed naturalnym rozpowszechnianiem prawdy o wielu bolesnych sprawach . Jak swoimi wyrokami zamykają przemocą usta tym, którzy tej prawdy nie ukrywają, lecz mówią o niej głośno.Sądy jak za komuny. Tylko polactwo i lemingi tego niedostrzegają lub nie chcą.

    Odpowiedz
  • do 6(2012-09-13 09:13) Zgłoś naruszenie 00

    a pewnie ze udowodni lemingu z PO

    Odpowiedz
  • znacie to PO-wiedzenie(2012-09-13 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    to wina PiSu lub po-lacy nic si.e nie stało

    Odpowiedz
  • Mały Hydepark(2012-09-13 09:32) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba sprawdzić czy Arabski nie ma drugiego etatu u Gowina albo czy pierwszy pilot nie przekazał czasem ustnie śledztwa Moskwie.

    Odpowiedz
  • baca(2012-09-13 09:41) Zgłoś naruszenie 00

    " ...Wyrok sądu na telefon. "- czyżby nowa świecka tradycja się narodziła ? - NIE !

    PO prostu szumowiny i przestępcy nami rządzą i nas sadzą.

    Odpowiedz
  • Chyba to sen?(2012-09-13 09:57) Zgłoś naruszenie 00

    Czy to możliwe? Czy sadownictwo nie zwariowało? Halo, czy to dom wariatów?

    Odpowiedz
  • kemor3city(2012-09-13 10:17) Zgłoś naruszenie 00

    prezes sądu okręgowego, sędzia ,taki wydawał orzeczenia,sądził ludzi i rozstrzygał o losach ludzkich HAŃBA > to cymbał do kwadratu<

    Odpowiedz
  • Ależ tak zawsze było.....(2012-09-13 10:18) Zgłoś naruszenie 00

    I tak jest na całym Świecie.

    Przecież to sprawa zbyt ważna by zaskakiwac Państwo takimi czy innymi decyzjami.

    Odpowiedz
  • Leo(2012-09-13 10:20) Zgłoś naruszenie 00

    Tuskowy "Wymiar Sprawiedliwości" ma prawo dzwonić gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Może rozmawiać o czym chce i nawet pytać Pana Premiera o wytyczne . Tuskowy Sędzia jest "samorządny i niezależny" tak, jak cały "Wymiar Sprawiedliwości" III RP.

    Odpowiedz
  • gosc(2012-09-13 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    najwieksze afery w europie to wybuchaja tylko w polsce ,przez okres powojenny nie bylo tyle afer rzadowych co teraz za rzadow tuska,bezposrednio polaczonych z nim i jego partia.Jak dlugo Polacy to jeszcze wytrzymaja.Nie chcialbym zeby przyszlo to najgorsze, wojna bratobojcza o wladze a wszystko na to wskazuje bo tusk nie odda wladzy dobrowolnie.

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-13 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda gadać - wszystko jasne !
    Żadnych nacisków - pan prokurator
    bez nacisków wie co chce pan Premier,
    tylko PO cichu przedstawi mu co ma do ukrycia !!!

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2012-09-13 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    za to że "rządzi" tusk winny jest naród polski a nie on sam - TO TY GŁUPI NARODZIE DAŁEŚ WŁADZĘ DO RĘKI TAKIEJ MIERNOCIE - WIĘC TERAZ CIERP

    Odpowiedz
  • haha(2012-09-13 10:48) Zgłoś naruszenie 00

    tzw. "niezawisłośc sędziowska" za PO:)

    Odpowiedz
  • KALIF(2012-09-13 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    .halo, halo!, tu mówi płk Kwiatkowski, Kwiatkowski!, ..od tow. Arabskiego!!.

    Odpowiedz