Plan trzyletni PiS. Jesienna ofensywa programowa konkretyzuje się

autor: Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak10.09.2020, 07:50; Aktualizacja: 10.09.2020, 07:54
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

Odebranie szpitali samorządom, urealnienie zatrudnienia w administracji, dalsza reforma sądownictwa czy zmiany w prawie wyborczym. To niektóre elementy przygotowywanej na jesień ofensywy programowej Zjednoczonej Prawicy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • Maniek(2020-09-10 08:36) Zgłoś naruszenie 409

    Wszystkie zmiany majà jeden cel - obsadzić wszystko swoimi i mieć władzę absolutną.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tylko PiS(2020-09-10 09:28) Zgłoś naruszenie 2616

    najważniejsze to likwidacja powiatów, zbędnych przepisów i co za tym idzie biurokracji, ułatwienia dla biznesu. Po co nam takie rozdrobienie w samorządzie gmina i województwo wystarczy. Po co kolejni radni, zarządy i pociotki w tych urzędach. Reforma sądów kolejna ważna kwestia, nie ma w Polsce urzędu, gdzie urzędnik (sędzia) tak z góry traktowałby obywatela, przedsiębiorcę, który go utrzymuje czas z tym skończyć raz na zawsze.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • utylizowac(2020-09-10 08:32) Zgłoś naruszenie 182

    oto najwiekszy dziad polski korona wez sie do roboty

    Odpowiedz
  • ach(2020-09-10 10:15) Zgłoś naruszenie 156

    Dzielenie łupów powyborczych - ciąg dalszy. Zwierzątka futerkowe nie mają szans na poprawę bytu. Natomiast ubodzy faceci, dzieci i kobiety, będą mieć pogorszenie. Lepiej będą mieć lizusy, klaskający władzy i wykonawcy ideologii Rydzyka i PiS. Boże chroń RP. Nadchodzi święty mrok i ciemność, w siłę rośnie oprycznina.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • utylizowac(2020-09-10 08:33) Zgłoś naruszenie 146

    oto najwiekszy dziad polski

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dzwon ze spiżu(2020-09-10 15:27) Zgłoś naruszenie 101

    Sasin , tylko Sasin może bezproblemowo przeprowadzić te reformy.Już wiele dokazał,ale to nie były Jego ostatnie słowa.

    Odpowiedz
  • jarek(2020-09-10 12:00) Zgłoś naruszenie 84

    Na barykady, ludu roboczy, Czerwony sztandar do góry wznieś! Śmiało do boju wytęż swe ramię, Bo na cię czeka zwycięstwa cześć. Młoty w dłoń. Kujmy broń Czerwoną iskrę w dal, Pobudka dziejów już wzywa nas. Cześć Leninowi, Marksowi sława.

    Odpowiedz
  • Gt(2020-09-10 15:29) Zgłoś naruszenie 77

    To Pis łamie najwięcej prawo i konstytucję

    Odpowiedz
  • Pytanie(2020-09-10 13:32) Zgłoś naruszenie 73

    Pan Kaczyński obiecał likwodacje złodziejskich spółdzielni mieszkaniowych. Jak na razie cisza w temacjie. Czyżby popierał złodziejstwo

    Odpowiedz
  • Małgoś(2020-09-10 12:34) Zgłoś naruszenie 616

    Dzięki dobrej władzy, możemy osiągnąć wszystko. Trzeba tylko dobrej ręki aby pokierować nią dobrze. Rząd PIS to potrafi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • prl wraca(2020-09-10 17:02) Zgłoś naruszenie 62

    REAKTYWACJA PRL-owskiej Państwowej Komisji Planowania Gospodarczego ???

    Odpowiedz
  • logiczny(2020-09-10 15:11) Zgłoś naruszenie 52

    Czyli niezmiennie na straży synekur, przywilejów i skupu głosów za pieniądze podatników;) Właściwie niczego innego się po komunistach nie spodziewałem .Bieda, bezrobocie,inflacja to mogą zainteresować prędzej Marsjan ale nie socjalistyczną Prawicę .

    Odpowiedz
  • zajmijcie się poważnymi rzeczami PISie(2020-09-10 10:19) Zgłoś naruszenie 47

    niech się wezma za oddawalnie lasów na wschodzie Polski ukraińcom, bo to śmieszne a zarazem straszne jest, że dostali ziemie na wschodzie aby się przesiedlić a sądy przyznają im lasy i LP nie mają tu nic do powiedzenia

    Odpowiedz
  • Jot(2020-09-10 15:34) Zgłoś naruszenie 35

    To Pis łamie najwięcej prawo i konstytucję.

    Odpowiedz
  • frankowicz(2020-09-10 22:03) Zgłoś naruszenie 20

    A co PIS zrobił odnośnie przewalutowania kredytów frankwyich ? Nic !! Oszukał nas ! Obiecywał jeszce w poprzedniej kampania wyborczej ! Ludzie maja gdzieś ! tylko sami kasę dla siebie zbijają !!

    Odpowiedz