Projekt w sprawie podwyżek kończy swoją historię? Terlecki: Tak mi się wydaje

17.08.2020, 19:54; Aktualizacja: 17.08.2020, 20:09
Ryszard Terlecki

Ryszard Terleckiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Wydaje mi się, że na tym, co zaszło w poniedziałek w Senacie, projekt w sprawie podwyżek dla polityków kończy swoją historię - powiedział w poniedziałek wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • sasin(2020-08-17 23:46) Zgłoś naruszenie 30

    to nie bedzie podwyzki ??

    Odpowiedz
  • Brunhilda(2020-08-18 00:20) Zgłoś naruszenie 30

    A niedowiarki i sceptycy twierdzili, że Donald nie ma już żadnych wpływów nad opozycją. A tutaj proszę, jedno zdecydowane zmarszczenie brwi i opozycja zmienia zdanie i staje na baczność... Można Go lubić lub nie lubić, nie sposób odmówić Jemu jednak skuteczności w kontroli sprawowanej nad partią, którą założył.

    Odpowiedz
  • obserwator(2020-08-18 08:59) Zgłoś naruszenie 20

    posłowie czy z lewa, czy z prawa nie mają poczucia przyzwoitości, oderwani od rzeczywistości, uważają, że należą im się tak wysokie podwyżki, dotyczy to także rządzących, powinni zarabiać więcej, ale te propozycje to wielkie przegięcie, i przy okazji przepchnęli kasę dla "pierwszej damy", każdy kandydat decydując się na urząd prezydenta wie, że żona może pracować lub nie na etatcie, Pani Duda też o tym wiedziała

    Odpowiedz
  • W(2020-08-17 20:57) Zgłoś naruszenie 23

    Hehe,opozycja blazny

    Odpowiedz
  • Opozycja(2020-08-17 22:34) Zgłoś naruszenie 20

    "Niech lewa ręka nie wie, co czyni prawa ręka."

    Odpowiedz
  • Obywatel.(2020-08-18 08:45) Zgłoś naruszenie 22

    Pośle ,Terlecki i ty opozycjo ,jak Pan Bóg ,chce kogoś ukarać ,to mu rozum odbiera ,a J.Kaczyński , będziesz smażył się w piekle , bo jest złym człowiekiem.

    Odpowiedz
  • Olek(2020-08-18 08:32) Zgłoś naruszenie 03

    Ci, którzy nie chcą podwyżek nie powinni jej dostawać. Należy uszanować ich wolę. Podwyżki powinni otrzymać ci, którym się należy i którzy jej chcą.

    Odpowiedz
  • wyborca(2020-08-18 13:06) Zgłoś naruszenie 00

    Na 20% co zabrał im Kaczyński to by była zgoda ,ale dodatkowe podwyżki nie. Nie ma zgody na taką kwotę dla żony tylko tyle ile zarabiała wcześniej. Przecież za prąd gaz, wodę śmieci jedzenie, ubiór nie płaci teraz.

    Odpowiedz