statystyki

Zaremba: Eksplozja radykałów ruchu LGBT [OPINIA]

autor: Piotr Zaremba14.08.2020, 08:20; Aktualizacja: 14.08.2020, 14:33
Ewidentnie mamy do czynienia z nową taktyką ludzi, którzy występują w imieniu środowiska LGBT. Internet pełen jest potwierdzających tę tezę manifestów.

Ewidentnie mamy do czynienia z nową taktyką ludzi, którzy występują w imieniu środowiska LGBT. Internet pełen jest potwierdzających tę tezę manifestów.źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Posłowie opozycji biją na alarm, że polska policja bije ludzi na wzór białoruski, zaś odchodzący rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar zarządza badanie postępowania ludzi w mundurach. Wszystko w następstwie zajść, do jakich doszło w zeszły piątek na ulicach Warszawy.

Magazyn DGP z 14 sierpnia 2020

Magazyn DGP z 14 sierpnia 2020

źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Czy mieliśmy do czynienia z pacyfikacją pokojowej manifestacji? Nagrania temu przeczą – próbowano zablokować policyjne auto. Demonstranci usiłowali się też wdrapać na posąg Jezusa przed bazyliką Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Ta historia ma wcześniejsze odsłony: jest nią „przyozdobienie” tegoż posągu tęczową flagą. Co więcej, aresztowanie Michała Sz., czyli Margot Sz., dotyczyło dokonanego przez nią napadu – na furgonetkę ruchu pro-life, ale i na człowieka. A jednak komisarz praw człowieka Rady Europy śle protesty, z których wynika, że aresztowanie „Margot” to represja za wieszanie flagi.

Rewolucja nie dla cioć

Ewidentnie mamy do czynienia z nową taktyką ludzi, którzy występują w imieniu środowiska LGBT. Internet pełen jest potwierdzających tę tezę manifestów.


Pozostało 81% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Reklama

Komentarze (2)

  • green(2020-08-14 09:56) Zgłoś naruszenie 70

    Zastanawiam sie jak chronione sa gmachy panstwowe i urzytecznosci publicznej w kontekscie wywieszania flag na tych obiektach. Czy moze tam "hasac" kto chce i kiedy chce" /?? A jak by to byli terrorysci Alkaidy lub inni ? Cos tu rzad i wladze samorzadowe przesypiaja.

    Odpowiedz
  • ehh(2020-08-15 00:58) Zgłoś naruszenie 06

    autor skłamał już na samym początku - nikt na pomnik nie próbował się wdrapać tym bardziej, że był obstawiony szczelnym kordonem przez policję. osoba po prostu poszła w jego stronę i została zgarnęta. nie wstyd tak?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie