Bielan zaapelował do ambasadora Niemiec o interwencję ws. publikacji "Faktu". Chodzi o ułaskawienie przez Andrzeja Dudę

03.07.2020, 11:02; Aktualizacja: 03.07.2020, 12:57
Adam Bielan

Adam Bielanźródło: PAP
autor zdjęcia: Mateusz Marek

Nie życzymy sobie tego rodzaju zagranicznych interwencji w proces wyborczy w Polsce; apeluję do ambasadora Niemiec o interwencję w tej sprawie - mówił w piątek rzecznik sztabu prezydenta Adam Bielan, nawiązując do piątkowej publikacji "Faktu".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Ted(2020-07-05 10:16) Zgłoś naruszenie 00

    Wcześniej była wojna "o kartofle", a teraz o krytykę ułaskawienia pedofila. Europa pęknie ze śmiechu!

    Odpowiedz
  • ela(2020-07-05 08:52) Zgłoś naruszenie 02

    P.Prezydent Duda powinien wytoczyć proces naczelnemu gazety Fakt o zniesławienie i żądać bardzo wysokiej kary pieniężnej,a także wyrzucenia ze stanowiska naczelnego tej gazety.Musimy być poważnym państwem i nie możemy milczeć,kiedy nas oczerniają.

    Odpowiedz
  • Effka(2020-07-04 11:12) Zgłoś naruszenie 43

    bielan, ty żałosna ściero!

    Odpowiedz
  • abcd(2020-07-03 14:17) Zgłoś naruszenie 47

    Czy to oznacza, że Polacy i polski rząd nie są w stanie SAMI zrobić porządku z polskojęzycznymi mediami, które zamieszczają teksty pełne kłamstw? Nie potrafimy SAMI w oparciu o istniejące prawo załatwić tak prostej sprawy, jak ingerencja w wybory?

    Odpowiedz
  • do ekonomista(2020-07-03 14:07) Zgłoś naruszenie 64

    do ekonomista port w Elblagu konkurencja dla Hamburga hahaha. Twoj kanal ma glebokosc 4 m. Tam sobie mozna bedzie plywac barkami z weglem i kajakiem. duda obiecal wyplate zgodnie z ustawa 447 Trumpowi.

    Odpowiedz
  • Obronca pedofilow duda(2020-07-03 14:04) Zgłoś naruszenie 148

    Obronca pedofilow duda powinnien ulaskawic wszystkich.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ekonomista(2020-07-03 13:56) Zgłoś naruszenie 719

    Trzaskowski może niemieckim firmom dużo załatwić. Lufthansa - brak nowoczesnego lotniska w Warszawie, konkurencji dla Berlina. Alex Springer, TVN i Polsat - likwidacja TVP info. Port w Hamburgu - zatrzymanie portu w Elblągu. A to tylko te inwestycje, które Rafałek publicznie obiecał zablokować.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zenon(2020-07-03 13:53) Zgłoś naruszenie 288

    Glistowaty Bielan myśli że tutaj jest Białoruś.W europie jest wolność prasy mat.ołku.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kris(2020-07-03 13:24) Zgłoś naruszenie 198

    Bezczelność tego BIELANA NIE ZNA GRANIC !!!! co to znaczy że ambasador Niemiec ma ingerowac powszechne w UE prawo do wolności prasy ?????? BIELAN dał próbkę co niosa z sobą totalne rządy PIS -u !!! Może wielu Polaków będzie dzięki temu będzie wiedziało na kogo musi zagłosować 12 lipca !!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz