Duda: Nigdy nie podpiszę żadnych kart dla związków jednopłciowych

02.07.2020, 11:09; Aktualizacja: 02.07.2020, 11:10
Andrzej Duda

Andrzej Dudaźródło: PAP
autor zdjęcia: Szymon Łabiński

Żadnych kart dla związków jednopłciowych nie podpisywałem i nigdy nie podpiszę - zadeklarował prezydent Andrzej Duda, który w czwartek spotkał się z mieszkańcami miejscowości Łobez (woj. zachodniopomorskie). To ja podpisałem Kartę Rodziny i to ja zobowiązałem się rodzinę chronić - mówił.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Fadi(2020-07-02 12:44) Zgłoś naruszenie 93

    Trzymają się tego tematu kurczowo. Mam dość tej propagandy Dudy. Mam nadzieje, że Trzaskowski wygra i skończy się skłócanie narodu.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • jul(2020-07-02 11:39) Zgłoś naruszenie 72

    ***** jaką masz pewność, że wnuki nie będą homo życzę ci z całego serca - głupota pana wyżej fruwa niż orzeł

    Odpowiedz
  • abcd(2020-07-02 12:25) Zgłoś naruszenie 54

    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pis(2020-07-02 17:54) Zgłoś naruszenie 41

    Duda a jak twoja córka zostanie lesbijka to co zrobisz

    Odpowiedz
  • Ulan(2020-07-02 18:56) Zgłoś naruszenie 41

    Próbujecie przekonać elektorat Bosaka taka jest prawda. Ale Trzaskowski i tak wygra

    Odpowiedz
  • remick(2020-07-02 13:50) Zgłoś naruszenie 36

    Cala armia seksualnych psychopatow czeka na Trzaskowskiego i "malzenstwo dla wszystkich", Bedziemy mieli wtedy rozbudowana LGBT i niektorzy POslubia swoje kozy, butelke Coli czy swojego wielblada, a PO chucznym weselisku wystapia o adopcje dzieci.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • max(2020-07-03 10:21) Zgłoś naruszenie 21

    duda- w szwecji ty juz trupem smierdzisz !!!!!!

    Odpowiedz
  • krzysiek(2020-07-03 11:50) Zgłoś naruszenie 20

    Rodzinom nie zagrażają panie mogące odwiedzać się w szpitalu, czy panowie z prawem do pochówku, a fanatyzm wycelowany na określoną grupę ludzi jaki Pan promuje. Osoby homoseksualne są częścią Polskich rodzin, proszę przestać je atakować tylko po to by mieć stołek!

    Odpowiedz