Kwaśniewski: Jestem rozczarowany wynikiem Roberta Biedronia

29.06.2020, 08:58; Aktualizacja: 29.06.2020, 12:50
Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojciech Olkunik

Jestem rozczarowany wynikiem kandydata Lewicy Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich – ocenił w poniedziałek w TOK FM b. prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jego zdaniem kariera polityczna Biedronia nie jest zakończona.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • alkochole z grosze(2020-06-29 10:28) Zgłoś naruszenie 132

    Choroba Filipińska - Rozczarowana, a to Dobre !!!

    Odpowiedz
  • o(2020-06-29 09:50) Zgłoś naruszenie 113

    po co on się jeszcze publicznie wypowiada

    Odpowiedz
  • Koalicja zwyciezcą! Trzaskowski - Duda 715:165.(2020-06-29 10:06) Zgłoś naruszenie 73

    Miażdżącą przewagę wśród osadzonych w Areszcie Śledczym Warszawa-Białołęka uzyskał kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, który zdobył 715 głosów. Na drugim miejscu był Andrzej Duda - 165 głosów, a na trzecim - Szymon Hołownia z 157 głosami.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • twarz monopolu(2020-06-29 09:59) Zgłoś naruszenie 43

    Łaaał jaki on odczarowany !!! Pewnie liczył na 80% i stworzenie własnej fundacji. Przez większość kampanii reprezentował program z marsa albo klubu mniejszości seksualnej i chciał zaimponować polskim rozmodlonym szowinistom ...... Trzeba wystawiać kandydaturę nie związaną z aparatczykami politycznymi ale osobę posiadającą autorytet wśród wszystkich.

    Odpowiedz
  • kama(2020-06-29 11:49) Zgłoś naruszenie 32

    Jestem rozczarowana jego rozczarowaniem. Czyżby zmienił orientację?

    Odpowiedz
  • Proste jak drut !(2020-06-29 14:39) Zgłoś naruszenie 31

    Jego elektorat łącznie z SLD zagłosowali na Trzaskowskiego mając nadzieję, że wygra on w I turze.

    Odpowiedz
  • StAAbrA (2020-06-29 16:52) Zgłoś naruszenie 10

    Termin wymiany filtra oleum upłynął w 89. , Olek ...

    Odpowiedz