Trzaskowski: Zwracam się do prezydenta Andrzeja Dudy - stańmy do debaty

28.06.2020, 22:20; Aktualizacja: 28.06.2020, 22:20
"Naprawdę warto porozmawiać o prawdziwych wyzwaniach i o tym, o czym dzisiaj rozmawiają Polki i Polacy, a nie o tym, o czym się rozmawia na Nowogrodzkiej (siedzibie PiS - PAP). W związku z tym zapraszam panie prezydencie, niech pan wybierze miejsce" - zaprosił Trzaskowski do debaty prezydenta Dudę.

"Naprawdę warto porozmawiać o prawdziwych wyzwaniach i o tym, o czym dzisiaj rozmawiają Polki i Polacy, a nie o tym, o czym się rozmawia na Nowogrodzkiej (siedzibie PiS - PAP). W związku z tym zapraszam panie prezydencie, niech pan wybierze miejsce" - zaprosił Trzaskowski do debaty prezydenta Dudę.źródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Zwracam się do prezydenta Andrzeja Dudy - stańmy do debaty, porozmawiajmy o prawdziwych problemach - mówił po ogłoszeniu wyników sondaży exit poll kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski. Dodał, że czeka na zaproponowanie konkretnej daty i miejsca.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • M_Tokar(2020-06-29 11:12) Zgłoś naruszenie 36

    ciekawe jak się trzyma B.Budka, po ewent. wygranej p.o.pulistów pokaże Rafałowi, gdzie jego kojec.

    Odpowiedz
  • krzyś(2020-06-29 10:56) Zgłoś naruszenie 18

    kto to jest ten Trzaskowski?.Obecny Prezydent z jakimś nikim nie musi debatować.

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2020-06-29 10:52) Zgłoś naruszenie 39

    Mam nadzieje, że wreszcie padnie pytanie do społeczeństwa i samego Trzaskowskiego ! .Czy jako dziecko chciałbyś być oddany do adopcji dwóm" tatusiom" którym ślubu udzieli Rafał Trzaskowski.?

    Odpowiedz
  • czytelnik(2020-06-29 10:48) Zgłoś naruszenie 310

    Pan Prezydent Duda ngdy nie unikał debat, więc to dla niego żaden problem

    Odpowiedz
  • ela(2020-06-29 09:53) Zgłoś naruszenie 312

    Po co komu taka debata,w której robi pan z wyborców idiotów,nie odpowiadając na prosto zadane pytania? Czyżby miał pan problem ze zrozumieniem pytań ,że mówi pan nie od rzeczy? Skoro tak, to nie nadaje się pan na najwyższy urząd w państwie.Kiedy był pan posłem,mówił pan ,że chciałby być pierwszym prezydentem,który udzieli ,,ślubu,,?parze homoseksualnej,a podczas debaty uciekał pan przed odpowiedzią na takie pytania.Jako poseł lżył pan z programu 500+ mówiąc o rozdawnictwie,ale równocześnie nie miał pan problemu z przyjęciem imigrantów,na koszt podatnika? Czyli dla pana 500+ na dzieci podatników to rozdawnictwo?,a ci sami podatnicy,którzy nie dostali by 500+ mieli by utrzymywać imigrantów?

    Odpowiedz
  • wyborca(2020-06-29 01:20) Zgłoś naruszenie 1113

    A jak za PO był kryzys, to RT już nie pamięta? A zresztą, sklei wszystko taśmą jak u kobiety, co to jej szybka z drzwi wypadała. Że też ludzie dają się na te jego ściemy nabierać. Nawet nie pamiętał, kiedy był posłem i jak głosował w sprawie wieku emerytalnego w 2016 roku. Mnie się wiele rzeczy w PIS nie podoba, ale tego szamba z PO to nie chcę na nowo. Zresztą w szambie to Trzaskowski jest dobry, ma doświadczenie z oczyszczalnią Czajka. To chyba jego dwie zalety - puste gadki i specjalizacja w szambie.

    Odpowiedz
  • ABC(2020-06-29 00:07) Zgłoś naruszenie 166

    No, moment, Panie Trzaskowski - będzie musiał zapytać się prezesa, czy może...

    Odpowiedz