Duda: Należy chronić dzieci przed ideologią LGBT

10.06.2020, 11:35; Aktualizacja: 10.06.2020, 13:27
Andrzej Duda przemawia podczas uroczystości podpisania Karty Rodziny

Andrzej Duda przemawia podczas uroczystości podpisania Karty Rodzinyźródło: PAP
autor zdjęcia: Andrzej Lange

Instytucja małżeństwa - jako związku kobiety i mężczyzny - ma ogromne znaczenie dla stabilności i budowania sprawnie funkcjonującego, silnego państwa - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości podpisania Karty Rodziny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • BODO30 (2020-06-10 13:53) Zgłoś naruszenie 157

    Naucz się wreszcie miernoto, że nie ma ideologii LGBT tylko są ludzie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Obywatel.(2020-06-10 13:52) Zgłoś naruszenie 107

    Powiem tak , lepiej żeby dzieciom wyjaśnić i uświadomić co to jest LGBT i bardzo ostrożnie tłumaczyć ,bo są różni ludzie ,o orientacji seksualnej ,w każdym środowisku znajdują się owi przedstawiciele , środowisk społecznych ,czy to u nas w Polsce , czy w Europie i na świecie , czy to w śród mężczyzn ,kobiet ,jak również w środowiska takich jak , księża , siostry zakonne ,w śród ugrupowani mundurowych i cywilnych , polityków też , czyli , nie należy wylewać dziecka z kąpielą , bo to dyskryminacja i rasizm ,panie prezydencie Duda i wy politycy pisowców , i Biskupi kościoła katolickiego , czy w śród uczniów Jezusa , nie było ,uczniów odmiennej płci , nikt nie chce na ten temat mówić , bo jak świat światem ,był i są prostytutki , najstarszy zawód świata , tak i na pewno byli ludzie o odmiennej płci ,jak świat światem i nie można zamiatać problemu ,pod dywan że niema takiego środowiska ,jak LGBT .?!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • A co by(2020-06-10 22:15) Zgłoś naruszenie 82

    prezydent powiedział gdyby dotyczyło to jego rodziny ???

    Odpowiedz
  • Q(2020-06-10 13:31) Zgłoś naruszenie 53

    Tak teraz będzie starcie dwóch ideologii -tradycyjnych wartości kontra LGBT i Nowy Wspaniały Świat. Także starcie koncepcji jednolitej etnicznie Polski i modelu szwedzkiego czy francuskiego które popiera Trzaskowski. Każdy może wybrać.

    Odpowiedz
  • hhh(2020-06-11 21:16) Zgłoś naruszenie 41

    Duda dlaczego nie masz 5 dzieci?

    Odpowiedz
  • nkk(2020-06-11 21:23) Zgłoś naruszenie 45

    Duda to ******** najgorszy prezydent

    Odpowiedz
  • pan(2020-06-12 09:53) Zgłoś naruszenie 32

    I to jest prezydent wszystkich polaków?W takich razie osoby lgbt nie są polakami ^^

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • znam to z autopsji(2020-06-11 21:27) Zgłoś naruszenie 30

    Dzieci wiedzą same,

    Odpowiedz
  • I(2020-06-21 13:03) Zgłoś naruszenie 21

    DOM - Dzieci, Ojciec, Matka !!!! I to jest podstawa bytu!!! A dla lgbt pozostale państwa ue zapraszają !!!!

    Odpowiedz
  • Wiola(2020-07-01 19:29) Zgłoś naruszenie 00

    Dlatego popieram Dudę

    Odpowiedz