Szumowski: W każdym tygodniu będziemy dostosowywali treść rozporządzeń do bieżącej sytuacji

04.04.2020, 16:50; Aktualizacja: 07.04.2020, 11:50
Podczas sobotniego briefingu minister zdrowia pytany, czy rząd zamierza zmienić rozporządzenie w sprawie uzależnienia dopuszczalnej liczby klientów w sklepie od jego powierzchni, odpowiedział, że rząd stale analizuje tę kwestię.

Podczas sobotniego briefingu minister zdrowia pytany, czy rząd zamierza zmienić rozporządzenie w sprawie uzależnienia dopuszczalnej liczby klientów w sklepie od jego powierzchni, odpowiedział, że rząd stale analizuje tę kwestię.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: Marcin Obara

W każdym tygodniu będziemy dostosowywali treść rozporządzeń do bieżącej sytuacji - podkreślił w sobotę minister zdrowia Łukasz Szumowski. Szef KPRM Michał Dworczyk zapowiedział zwiększoną liczbę kontroli służb w niektórych miejscach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • Dario(2020-04-04 21:04) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem przekonany, ze w kolejkach do sklepów zarazi się więcej osób niż w sklepach. W sklepach kontakt z inna osobą jest krótki, w kolejce jeden stoi za drugim długi czas, dodatkowo wiatr to niesie nie na 2 metry a na dziesięć. A najwiecej osób to zginie z głodu, gdy się nie dostanie do sklepów. Także będę wdzięczny za Odrobine wyobraźni.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie