Ardanowski: Będą nowe zasady zasiłku chorobowego dla rolników

16.03.2020, 14:38; Aktualizacja: 16.03.2020, 14:38
Wprowadzamy w trybie pilnym nowe zasady dot. zasiłku chorobowego dla rolników - zapowiedział w poniedziałek na twitterze minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

Wprowadzamy w trybie pilnym nowe zasady dot. zasiłku chorobowego dla rolników - zapowiedział w poniedziałek na twitterze minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.źródło: ShutterStock

Wprowadzamy w trybie pilnym nowe zasady dot. zasiłku chorobowego dla rolników - zapowiedział w poniedziałek na twitterze minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • Marian(2020-03-18 14:07) Zgłoś naruszenie 21

  To jest śmieszne i uragajace ludzkiej godnosci 10 zł za1 dzień nizdolnosci do pracy tak samo jak i to że rolnik aby otrzymać emeryturę w pełnej wysokości musi na rzecz nieroba oddać wszystko co upracowali przez dziesiątki lat jeśli może dalej pracować na gospodarstwie po osiągnięciu wieku emerytalnego to ustawowo powinien pobierać te dziadowska emeryturę z KRUS i. Mieć możliwość dorobienia sobie we własnym gospodarstwie a nie u jakiegoś cwaniaka

  Odpowiedz
 • Meg(2020-03-18 14:19) Zgłoś naruszenie 31

  Nareszcie,bo jak do tej pory to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać jeżeli chodzi o te zasiłki-- ani to na leki,ani na składkę-- przeżyć miesiąca się za to też nie da nawet najskromniej. Najwyższy czas coś sensownego z tym zrobić.

  Odpowiedz
 • Meg(2020-03-18 14:22) Zgłoś naruszenie 41

  Zgadzam się z Panem Marianem. Te 10 zł to jakaś żenada i porażka tego państwa.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie