Marszałek Sejmu ogłosiła datę wyborów prezydenckich

05.02.2020, 12:01; Aktualizacja: 05.02.2020, 12:38
Wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę, 10 maja - ogłosiła w środę marszałek Sejmu Elżbieta Witek

Wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę, 10 maja - ogłosiła w środę marszałek Sejmu Elżbieta Witekźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell


Wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę, 10 maja - ogłosiła w środę marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Zgodnie z przepisami II tura wyborów - jeśli będzie konieczna - odbędzie się dwa tygodnie później, czyli 24 maja.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • andi(2020-02-05 12:20) Zgłoś naruszenie 115

    Nie ma już nadziei na pokonanie PADA!

    Odpowiedz
  • czytelnik(2020-02-05 12:34) Zgłoś naruszenie 488

    Andrzej D. już powinien zacząć się pakować. Niech nie zapomni po sobie posprzątać i oddać co pożyczył.

    Odpowiedz
  • 17%PIT(2020-02-05 12:44) Zgłoś naruszenie 62

    Podwyżka kwoty wolnej od podatku była oszustwem ubiegłych wyborów prezydenckich i nadal nim jest .

    Odpowiedz
  • jak się uda - prezydentem tylko Duda !!!!(2020-02-05 13:14) Zgłoś naruszenie 314

    pilnujmy wyborów,bo takiego Prezydent nie znajdziemy,druga sprawa jak go nie wybierzemy w pierwszej turze,to będą się o nas dopytywać na górze/w niebie/,bo każdy wtedy będzie w potrzebie.

    Odpowiedz
  • Zainteresowany z rodziną(2020-02-05 13:40) Zgłoś naruszenie 32

    Emerytury stażowe mogą zaważyć nad wygraną? Czekam z moją rodziną o jak najszybsze wprowadzenie jeszcze przed wyborami, Obiecane w 2015 roku (5 lat to stanowczo za długo, składki już nazbierałem).

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Legart(2020-02-05 14:22) Zgłoś naruszenie 30

    Pilne dla Sędziów i Referendarzy: Altus TFI Spółka Akcyjna natychmiast wykonalną decyzją KNF przestał być organem Funduszy Inwestycyjnych! Skutki prawne dla postępowań sądowych opisane w komunikacie na stronie KNF!

    Odpowiedz
  • miś(2020-02-05 14:30) Zgłoś naruszenie 20

    Anżej Borat napluł właśnie w twarz prezydentowi Francji, który wyciągnął do niego rękę. To jest wasz wielki dyplomata.

    Odpowiedz
  • jola(2020-02-05 16:03) Zgłoś naruszenie 10

    Nikt nie zmienia konia jak wóz dobrze i równio jedzie.Polska gospodarka jest w dobrej formie,ściągalnośc VAT wzrasta,nie ma biedy takiej jak była za poprzedników a demokracja jest zdecydowanie lepsza niż we Francji gdzie pałują służby nie tylko tych co wychodzą na ulice protestować ale i sędziów i prokuratorów.

    Odpowiedz