Wybory prezydenckie. Terlecki twierdzi, że PO zmieni kandydata

26.01.2020, 17:44; Aktualizacja: 26.01.2020, 17:44
W najbliższych tygodniach jest prawdopodobna zmiana kandydata PO na prezydenta - napisał Ryszard Terlecki

W najbliższych tygodniach jest prawdopodobna zmiana kandydata PO na prezydenta - napisał Ryszard Terleckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

W najbliższych tygodniach prawdopodobna jest zmiana kandydata PO na prezydenta - napisał w niedzielę na Twitterze szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. W jego ocenie Małgorzata Kidawa-Błońska popełnia sporo błędów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Polacy wybiorą DUDĘ,ponieważ tylko on potrafi(2020-01-26 21:19) Zgłoś naruszenie 13

  obronić Polskę i Polaków przed pozbawieniem tożsamości w historii ....Polska ma być wolna i pro socjalna .Opozycji postkomunistycznej i poukładanej i pomalowanej mówimy stop,gdyż już to przerabialiśmy przez 30 lat.A pinindzy nie było i miało nie być.Obecnie jest cudem ekonomicznym,stworzonym przez fachowców PIS-u,że Polska zaczyna istnieć znowu jako państwo demokratyczne a nie republika liberałów.Którzy przez swoje ego sprzedali by każdego.

  Odpowiedz
 • Ewidentnie (2020-01-26 22:39) Zgłoś naruszenie 00

  duda pasuje tylko do nart i bycia chłopcem do podpisywania niezgodnych z prawem ustaw na życzenie dewelopera, dlatego na adriana nie głosujemy, bo to obciach.

  Odpowiedz
 • socjolog(2020-01-27 11:22) Zgłoś naruszenie 00

  Niestety sami mierni kandydaci, prawie tak kiepscy jak przed pięciu laty. No wtedy był rekord - wtedy tylu ludzi skrajnie miernych intelektualnie i moralnie startowało: K#rwin, Braun, Palikot, Kukiz i do tego Tanajno. Wszyscy mieli właściwie ten sam program - dyskryminacja osób homo i nie karanie za narkotyki. Jedno i drugie skreśla według mnie kandydaturę na ten najważniejszy demokratyczny urząd Polski. Czyli kryminaliści mający styczność z narkotykami mają nie być karani, a ludzie którzy urodzili się inni nie mogliby zawrzeć małżeństwa jakiego chcą? To antypolskie i kompletnie absurdalne! Prezydent musi łączyć, a nie dzielić! Kidawa Błońska jest mierna, jak sama Platforma piszę to chociaż sam studiowałem socjologię - a niby my socjolodzy powinniśmy trzymać się razem. Obecny prezydent też się nie nadaje. Oni wszyscy chcą być przedstawicielami części społeczeństwa dzieląc nasze społeczeństwo na segmenty.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie