Mafia vatowska w MF: Czego nie wiedziała ani nie widziała ABW

autor: Bartek Godusławski12.11.2019, 07:40; Aktualizacja: 12.11.2019, 08:02
Marian Banaś, prezes NIK. Nie wiemy, czy był otoczony opieką kontrwywiadowczą

Marian Banaś, prezes NIK. Nie wiemy, czy był otoczony opieką kontrwywiadowcząźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: fot. Roman Rogalski Agencja Gazeta

Gdy w MF działała mafia vatowska, szefem wewnętrznej policji KAS był człowiek z ABW. Dziś pracuje na zlecenie prokuratora krajowego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Mafia (2019-11-12 17:36) Zgłoś naruszenie 21

    to mafia. Nie omija żadnych służb.

    Odpowiedz
  • taka kolej rzeczy(2019-11-12 14:01) Zgłoś naruszenie 40

    No cóż PRL miał doskonale funkcjonujące piony przestępczości gospodarczej wydzielone z MO i SB. Posły one do "odstrzału" w pierwszej kolejności po przejęciu władzy w 1989 przez zwycięski styropian. Po prostu nowe elity rządzące nie chciały aby ktoś im patrzył na łapy gdy z pospólstwa będą się przeobrażały w ETYTY.

    Odpowiedz
  • prawda(2019-11-12 13:00) Zgłoś naruszenie 122

    Dobre ... za PO ministerstwo nie dość skutecznie ścigało mafie VAT ... za PIS to ministerstwo jest mafią VAT... brawo Polacy ....

    Odpowiedz
  • waga(2019-11-12 11:51) Zgłoś naruszenie 50

    Czego nie wiedziała ani nie widziała....a może wiedziała i widziała!!!

    Odpowiedz
  • Zib(2019-11-12 10:56) Zgłoś naruszenie 1414

    Tę mafię w Ministerstwie tworzyli ludzie zatrudnieni w czasach PO...ale autor nie zająknie się o tym ani przez moment!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Mamy też inna mafie -Inspektor Pracy(2019-11-12 10:37) Zgłoś naruszenie 96

    ......Dlaczego, dlaczego godzimy się, aby po raz kolejny w strukturach finansowych Państwa Polskiego wmontowywano kolejne bis/ przymusowo organizowane „ Piramidy Finansowe „ zwane tym razem PPE czy PPK., a które to dopiero w odległej przyszłości zwrócą nam wg. "wirtualnej wartości " pieniądze z naszych dzisiejszych wypłat gdy nie wiemy ile wówczas będzie kosztował 1 kg mąki. i czy VIPy te pieniądze znowu nie roztrwonią.. ... Dlaczego godzimy się aby pracodawcy teroryzowali Nas okolicznością , że zwiększą nam wynagrodzenie brutto ale pod warunkiem, iż pozwolimy na przelewanie przez Nich zwiększonej nam kwoty dochodu brutto jako podwyżki na te nowo w/w tworzone „Piramidy”.! Dlaczego pozwalamy aby na naszych płacach znowu żerowali jacyś zarządzający kapitałem?-...za niezłą co miesięczna kasiorkę ...i dlaczego pozwalamy aby Tych z pracowników którzy się nie godzą na takie obyczaje czyli utrzymywanie zarządzających w PPE lub PPK i trwonienie tam naszych pieniedzy, pomijać w zwiększonym funduszu płacy.!-czyli nie dawać Im w tej części podwyżki wynagrodzenia. Gdzie Komisja Krajowa Solidarności . przecież tu się wyraźnie naruszania przepisy KP o ochronie wynagrodzenia oraz równym traktowaniu jak i narusza prawo własności pracowników . Nie potrafią utrzymać pieniądze w ZUSie i Im mało dlatego zmuszają do PPK i PPE .to niech składek nie kasują .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • green (2019-11-12 09:51) Zgłoś naruszenie 129

    caly PIS to jedna mafia VAT-owska. Najlepiej obali ich rewolucja komunistyczno-ubecka.

    Odpowiedz
  • bbb(2019-11-12 09:09) Zgłoś naruszenie 87

    I wszystko jasne!

    Odpowiedz