Komisja sejmowa negatywnie o wniosku o wotum nieufności wobec Ziobry

11.09.2019, 20:41; Aktualizacja: 11.09.2019, 20:41
Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka negatywnie zaopiniowała w środę wniosek o wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka negatywnie zaopiniowała w środę wniosek o wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: Leszek Szymański

Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka negatywnie zaopiniowała w środę wniosek o wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • zero twoje miejsc jest w zk(2019-09-11 23:17) Zgłoś naruszenie 140

    zero musi trafic przed oblicze sprawiedliwosci.

    Odpowiedz
  • pieniacze muszą odejść(2019-09-11 21:18) Zgłoś naruszenie 211

    Gdyby nawet komisja była za to liczy się arytmetyka sejmowa. Komuś z opozycji bardzo zależy na biciu piany zamiast na realnym działaniu.

    Odpowiedz
  • utylizowac(2019-09-12 07:51) Zgłoś naruszenie 10

    jak patrze na ta pisowska holote to mam jedna jedyna mysl ale to moze pozniej

    Odpowiedz
  • mały cezarek(2019-09-12 10:28) Zgłoś naruszenie 10

    I oto powraca wszechwiedza władzy -PAŃSTWO /władza/ WIE NAJLEPIEJ JAKIE OBYWATEL MA POTRZEBY Kult jednostki i nieomylności I Prezesa - AVE CEZAR AVE JA !!!!!

    Odpowiedz
  • góral z pomorza(2019-09-12 10:37) Zgłoś naruszenie 10

    Czy znajdzie się w tym tyglu poglądów choć jeden poprawny Mąż stanu który wreszcie ugotuje nam klarowny ROSÓŁ a nie wiecznie różne odmiany BARSZCZU UKRAIŃSKIEGO.

    Odpowiedz
  • ssddd333(2019-09-11 21:04) Zgłoś naruszenie 10

    Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2

    Odpowiedz