Prawa obywateli UE po brexicie. Polacy najwolniej rejestrują się w brytyjskim systemie osiedleńczym

18.07.2019, 13:18; Aktualizacja: 18.07.2019, 13:18
Nieuzyskanie w wyznaczonym terminie statusu osoby osiedlonej lub tymczasowo osiedlonej grozić będzie uznaniem dalszego pobytu takiej osoby na terytorium Wielkiej Brytanii za nielegalny.

Nieuzyskanie w wyznaczonym terminie statusu osoby osiedlonej lub tymczasowo osiedlonej grozić będzie uznaniem dalszego pobytu takiej osoby na terytorium Wielkiej Brytanii za nielegalny.źródło: ShutterStock

Polacy pozostają najwolniej rejestrującą się grupą narodową w brytyjskim systemie osiedleńczym, gwarantującym prawa obywateli przebywających w Wielkiej Brytanii po brexicie - wynika z opublikowanych w czwartek oficjalnych danych ministerstwa spraw wewnętrznych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • piotr kondratowicz(2020-01-30 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    system rejestracji dziala zle ... aplikacja jest wykokaka nie udolnie i nie wspiera w pelni systemow operacyjnych urzadzen mobilnych/ jest niekompatybilna i dziala bardzo opornie , system gwarantuje proces 5 dniowy od 3 miesiecy nie moge uzyskac informacji na temat statusu. oprocz informacji na ekranie po zakonczonej rejestracji nie otrzymujemy nic ... emaila zwrotnego dokumentu w fizycznej postac etc.... jakis czas temu na rzadowej stronie pojawil sie link pod ktorym mozna sprawdzic czy status zostal aktywowany / wkoncu ... dodam ze jestem na wyspie od 2006 roku.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie