Polska zbliża się do Węgier. Zaczyna się dominacja jednego obozu politycznego

autor: Piotr Zaremba29.05.2019, 07:40; Aktualizacja: 29.05.2019, 09:36
Po stronie rządzącej prawicy dojdzie zapewne do procesu odwrotnego: konsolidacji grupy w końcowej fazie kampanii solidnie podzielonej

Po stronie rządzącej prawicy dojdzie zapewne do procesu odwrotnego: konsolidacji grupy w końcowej fazie kampanii solidnie podzielonejźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Polska wykonała krok nie tylko w kierunku modelu dwupartyjnego, lecz także ku bezalternatywnej dominacji jednego obozu, jak na Węgrzech.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • green(2019-05-29 09:42) Zgłoś naruszenie 105

    Jesli PO wejdzie w trwaly sojusz z LGBT to bedzie tak jak w tytule tej publikacji

    Odpowiedz
  • remick(2019-05-29 10:27) Zgłoś naruszenie 124

    Nacjonaliści są przedstawiani przez MSM (ultra lewackie media, w POlsce "GW") i globalistyczne elity jako „głupi” lub „bigoteryjni” za kochanie własnych krajów. Jest to duchowa walka dobra ze złem. Takze jesli to bedzie dluzej trwalo, cywilizacje i narody, ktore powstaly i egzystowaly, moga zupelnie zniknac z powierzchni ziemii.. Renaud Camus, francuski pisarz, filozof i polityk: „Był kiedyś stabilny naród, który zamieszkiwał ten sam obszar przez piętnaście lub dwadzieścia wieków, i nagle, bardzo szybko, w ciągu jednego lub dwóch pokoleń, zostało ono zastąpione przez innych ludzi lub kilka innych ludów.” Jako dowód wystarczy w Zach. Europie wyjść na ulicę lub spojrzeć przez okno. Malmö, Szwecja, 47% "najezdzcow" sciagnietych POprzez POlityczno-intelektualne"elity" „Schweden ist für Frauen das gefährlichste Land außerhalb Afrikas geworden, mit einer Vergewaltigungshäufigkeit, die zehnmal höher liegt als bei seinen europäischen Nachbarn.“, David Goldman, Asia Times.

    Odpowiedz
  • july04(2019-05-29 11:42) Zgłoś naruszenie 40

    Dla mnie temat kościelnej pedofilii jest mało istotny, jestem niewiężący więc mnie to nie dotyczy i nie interesuje. Osobom wierzącym najwyżej nie przeszkadza.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • yzx(2019-05-29 12:31) Zgłoś naruszenie 611

    PIS będzie zwyciężał w następnych wyborach jak będzie kasa na patologię, leniów do pracy. Jak braknie jej a niebawem się tak stanie to poparcie dla nich spadnie do 20% bo taki jest rzeczywisty elektorat tej partii. Żadne tam spółki Kaczyńskiego w Warszawie , ziemia w Wrocławiu Morawieckiego, ustawa 477 nie zachwieją Pisem bo taki to jest kraj i ludzie go zamieszkujący.

    Odpowiedz
  • Raczej(2019-05-29 18:24) Zgłoś naruszenie 20

    ... do Rumunii.

    Odpowiedz
  • Realista(2019-05-30 01:36) Zgłoś naruszenie 21

    Grześ mało sprawny jest, ale raczej powyżej 10% się utrzyma. Nie płaczcie tak. Opozycja ma dosyć poparcia gazet, forsy i wsparcia z zagranicy więc narzekać może tylko na siebie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie