Okręg wyborczy nr 7 obejmuje Poznań oraz 7 powiatów: grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, wolsztyński.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Piotr Liroy-Marzec - muzyk
  • Anna Krystowska - adwokat
  • Anna Bryłka - prawnik
  • Witold Tomczak - lekarz
  • Maciej Jóźwiak - właściciel sklepu
  • Magdalena Gapińska - historyk
  • Andrzej Kuświk - trener sportu
  • Piotr Wawrzyniak - historyk
  • Aleksandra Rohde - grafik
  • Wojciech Ziętkowski – ekonomista

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Sylwia Spurek - radczyni prawna
  • Dariusz Standerski - ekonomista
  • Katarzyna Ueberhan - filozofka
  • Mikołaj Pancewicz - specjalista zastosowań informatyki
  • Ewa Wójciak-Pleyn - aktorka
  • Marcin Staniewski - politolog
  • Kalina Michocka - filolożka języka nowożytnego
  • Zbigniew Zalesiński - ekonomista
  • Magdalena Decker - filolog polski
  • Ewa Jeżak - specjalistka bankowości

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Ewa Kopacz - lekarz
  • Leszek Miller - politolog
  • Andrzej Grzyb - parlamentarzysta
  • Miłosława Stępień - tłumaczka
  • Michał Wawrykiewicz - adwokat
  • Barbara Mroczkowska - politolog
  • Marcin Bosacki - dyplomata
  • Krystiana Drozd - nauczyciel
  • Karolina Fabiś-Szulc - główna księgowa
  • Jakub Rutnicki - parlamentarzysta

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Andżelika Możdżanowska - ekonomistka
  • Joanna Lichocka - poseł na sejm RP
  • Szymon Szynkowski vel Sęk - sekretarz stanu
  • Ryszard Bartosik - parlamentarzysta
  • Marcin Porzucek - poseł na sejm RP
  • Lidia Dudziak - politolog
  • Robert Popkowski - przedsiębiorca
  • Joanna Frankiewicz - germanista
  • Jan Dziedziczak - politolog

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Waldemar Witkowski - inżynier energetyki
  • Anna Wachowska-Kucharska - specjalista sprzedaży internetowej
  • Maciej Szlinder - socjolog
  • Paulina Nowak - ekonomista
  • Konrad Nowacki - administrator systemów komputerowych
  • Beata Błażejczak-Kleczewska - specjalista ds. ochrony środowiska
  • Amadeusz Smirnow - nauczyciel języków obcych
  • Kamila Kasprzak-Bartkowiak - dziennikarz
  • Anna Wilk-Baran - dziennikarz
  • Dorota Koszal - specjalista ds. zamówień publicznych

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Marek Jurek - historyk
  • Błażej Parda - ekonomista
  • Joanna Kosmalska - ratownik medyczny
  • Katarzyna Luch - inżynier budownictwa
  • Jacek Fordon - automatyk przemysłowy
  • Bartosz Garczyński - antropolog kultury
  • Julia Kochańska - pedagog
  • Sabina Gatti - tłumacz
  • Jakub Pera - politolog
  • Jerzy Kozłowski - poseł na Sejm RP