Szczurek: W rządzie Donalda Tuska i Ewy Kopacz miałem dużą autonomię

16.05.2019, 13:46; Aktualizacja: 16.05.2019, 14:00
Były minister finansów Mateusz Szczurek podczas przesłuchania

Były minister finansów Mateusz Szczurek podczas przesłuchaniaźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Zarówno w rządzie Donalda Tuska, jak Ewy Kopacz miałem dużą autonomię, niemniej nie jest możliwe, aby premier nie interesował się, czym zajmuję się minister finansów - powiedział w czwartek sejmowej komisji śledczej ds. VAT były szef MF Mateusz Szczurek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • Aleks(2019-05-24 15:04) Zgłoś naruszenie 00

    Energia jaką obdaża nas Pani Ewa jest na prawde wspaniała. Po każdym spotkaniu z nią mama takiego kopa do działania… Super!

    Odpowiedz
  • uuuu(2019-05-24 13:07) Zgłoś naruszenie 00

    Cudowne jest to że potrafimy walczyć jakokobiety o swoje nawet po przejsciach a p Ewa razem z nami

    Odpowiedz
  • HeHe(2019-05-23 19:56) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo sympatyczna osoba godna zaufania pozdrawiam i 26 maja głosuje na Panią.

    Odpowiedz
  • Heniu(2019-05-23 19:55) Zgłoś naruszenie 00

    Nie mogę się doczekać już wyników wyborów, myślę że na wygraną najbardziej zasługuje Pani Ewa Kopacz

    Odpowiedz
  • renia34(2019-05-23 19:36) Zgłoś naruszenie 00

    Ewa do boju ! Pokaż wszystkim co potrafisz !

    Odpowiedz
  • Heniu(2019-05-23 19:33) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko na Pani Ewie Kopacz można jeszcze polegać !

    Odpowiedz
  • nina(2019-05-23 19:32) Zgłoś naruszenie 00

    Intuicja mówi mi że Ewa Kopacz wygra te wybory

    Odpowiedz
  • Maria(2019-05-22 07:18) Zgłoś naruszenie 00

    Te wybory dla Ewy Kopacz nie skończą się tylko na sukcesie! Pani Ewa zacznie działać od RAZU!! Jeśli damy dojść do władzy pisowcom nic dobrego z tego nie wyniknie, a już na pewno nie nasze relacje z Unią. Pani Ewa jest taką osobą, której właśnie potrzebujemy.

    Odpowiedz
  • Paulina(2019-05-22 07:15) Zgłoś naruszenie 00

    Ewa Kopacz z wykształcenia jest lekarzem pediatrą. Uważam, że zacznie działać w sprawie służby zdrowia. Sama jestem lekarzem dlatego wierzę w Panią Ewe!

    Odpowiedz
  • anonim(2019-05-20 08:35) Zgłoś naruszenie 00

    Nasz Kraj, to kraj, który juz wiele wycierpiał. Nie pozwólmy aby było jeszcze gorzej. Czas na zmiany, nie dajmy sie zmanipulowac PiSowi, który na kazdym kroku próbuje przekupic ludzi... tylko to potrafią.

    Odpowiedz
  • anka(2019-05-20 08:32) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Ewo, wierze że wybory przebiegną pomyślnie i w końcu Polska ruszy do przodu, a potem wyjdziemy na prostą i zaczniemy zyc normalnie jak w kazdym cywilizowanym Państwie. AO

    Odpowiedz
  • Adamek(2019-05-18 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    P Ewo prawie meta! Gratuluje tej sily i zaparcia. To sie musi sskonczyc tylko sukcesem!

    Odpowiedz
  • Bajka(2019-05-17 15:49) Zgłoś naruszenie 00

    Duda taka swoja zmiana “na tak” do unii tylko glosy straci. Myslicie ze ktos w to uwierzy?

    Odpowiedz
  • ROmek(2019-05-17 14:54) Zgłoś naruszenie 00

    Wydaje mi się, że Pani Kopacz w tych wyborach za punkt honoru obrała sobie zmianę w służbe zdrowia. Myślę, że ona szczególnie jest w stanie cos zmienić i to na lepsze!

    Odpowiedz
  • Klaudiusz(2019-05-16 19:03) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekaw jestem czy PiS chociaż raz miał dobre intencje realizując swoje pomysły. Ewa Kopacz za swoich rządów przynajmniej nie pogrążała Polski i nie prowadziła na skraj bankructwa

    Odpowiedz
  • Gibek(2019-05-16 18:09) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie teraz pis bedzie isal ze sondaz klamie bo co innego maja napisac? A tu prosze Koalicja gora Pani Ewo tym co bedzie mowil pis na temat sondazy prosze sie nie przejmowac bo musza przeciez gdzies te zlosc wyladoac

    Odpowiedz
  • Zuzia(2019-05-16 17:55) Zgłoś naruszenie 00

    Potrzebujemy reformy zdrowia i osrodkow leczenia onkologicznego nie od dzis Jesli dieki wyborom jest szansa na powstanie takich to jestem w stanie zaglosowac na Ewe Kopacz i Koalicje. Ufam ze taki osrodek powstanie i zmieni cos w tej trudnej walce o zycie.

    Odpowiedz
  • Fenek(2019-05-16 17:16) Zgłoś naruszenie 00

    Unia wiele nam dała, jeśli dopuścimy PiS do Brukseli wiele legnie w gruzach zobaczycie, oni potrafią robić tylko awantury a kazdy pomysł czy nowy projekt krytykują, kogoś takiego tam nie potrzebujemy. Potrzebna jest osoba komunikatywna, potrafiąca negocjowac twarde warunki, jest też pracowita i reprezentatywna. Myślę, że Kopaczowa jak najbardziej może startować na to stanowisko bo wszystkie te cechy posiada.

    Odpowiedz
  • Wiesław(2019-05-16 16:13) Zgłoś naruszenie 10

    Dokładnie tak, frekwencja będzie wzorowa Pani Premier. Polacy którzy sa za Pania na pewno Pani niezawiodą.

    Odpowiedz