Saryusz-Wolski: Tusk "jątrzy" i wychodzi z roli szefa Rady Europejskiej

13.05.2019, 09:57; Aktualizacja: 13.05.2019, 09:57
Jacek Saryusz-Wolski

Jacek Saryusz-Wolskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk nie powinien wkraczać w sprawy kraju członkowskiego UE; w kampanii do Parlamentu Europejskiego, Tusk "miesza, jątrzy, wychodzi z roli" szefa Rady Europejskiej - ocenił w poniedziałek europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Maximilian(2019-05-14 11:00) Zgłoś naruszenie 10

    Żałosne, że coś takiego reprezentuje Polskę w PE...

    Odpowiedz
  • Taki rodowód(2019-05-13 13:02) Zgłoś naruszenie 02

    Wali loda Niemcom, aż do nieprzyzwoitości ku chwale Merkel, a POloczki skaczą hop hop hop z radości, wyprani przez springerowskie media do granic Abdery .

    Odpowiedz
  • taktotak(2019-05-13 11:51) Zgłoś naruszenie 56

    Panie Wolski, wstydu oszczędź!

    Odpowiedz
  • Targowicom NIE!(2019-05-13 10:39) Zgłoś naruszenie 65

    Co Wy wiecie o zdradzie. Tolerujecie "targowiców" z POst-KOmuny, Kastę (np. prezes SN) ,która zchowuje się wra z zryżymj ak jak nie ujmując agenco niemieccyi , co się sprzedał Merkek za garść "ryżu" Tylko UBecja/SB-cja tak czyniła , im obojętne czy Moskwa czy Bruksela, zawsze zdradzą interes Polski.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • KRIS(2019-05-13 10:24) Zgłoś naruszenie 74

    Ten Saryusz - Wolski to wyjątkowa ******* za marne pieniądze zdradził PO ,ośmieszył się przed Europą 1 do 27 przegrał z Tuskiem i teraz nie ma wstydu i kandyduje z PIS -u do PE !!!Postać żałosna i moralne zero !!!Sądzę że warszawiacy wiedza jak maja głosować żeby śmieci odrzucać !!!!

    Odpowiedz
  • patologia styropianu(2019-05-13 10:17) Zgłoś naruszenie 02

    POPis to jedność !!!! Być członkiem jednej albo drugiej partii to jeden ch..... Zgodnie z wytycznymi zza wielkiej wody stworzyli system dwubiegunowy i teraz zabiegają aby nikt ich z tego systemu nie usunął.

    Odpowiedz
  • Każdy jątrzy(2019-05-13 10:10) Zgłoś naruszenie 70

    ... na swoje kopyto.

    Odpowiedz