Dyrektorka szkoły w Wawrze: wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tą tragedią

10.05.2019, 19:07; Aktualizacja: 10.05.2019, 19:17
Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tą tragedią - oświadczyła w piątek Agata Kołodziejczyk, dyrektorka szkoły im. Króla Maciusia I, w której uczeń śmiertelnie dźgnął nożem kolegę. Jak poinformowała, w poniedziałek do szkoły uczniowie przychodzą zgodnie z planem, a na miejscu zapewnione będzie im wsparcie psychologiczne.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • Bert(2019-05-10 21:00) Zgłoś naruszenie 13

  POlityka miłości w wykonaniu totalitarnej opozycji i wynaturzonych polskojęzycznych obcych mediów promieniuje i do szkół

  Odpowiedz
 • ?(2019-05-10 20:36) Zgłoś naruszenie 12

  Za moich czasów dyżurowali nauczyciele i to w taki sposób, że mieli między sobą kontakt wzrokowy. Dzieci w moich czasach tłukły się mocno. Nie wysługiwano się dziećmi. Uczeń, mógł przynieść dziennik, kredę, podlać kwiatki, sprzątnąć w klasie ale nigdy nie wykonywał pracy nauczyciela. Czasy się zmieniły. Czy na zboczone zachowania katechetów/ek też nikt nie reaguje?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • abcd(2019-05-10 20:25) Zgłoś naruszenie 41

  Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie